Рада 1: Як зробити дитячу кімнату

Оформлення дитячої кімнати і дизайн меблів - дуже цікаве заняття. Продумана організація дитячої кімнати - це запорука здорового розвитку дитини. Щоб продумати, як облаштувати дитячу, необхідно вивчити основні дизайнерські рішення, що застосовуються до дитячих кімнатах, і врахувати бажання самої дитини.
Вам знадобиться
  • Вивчення основних дизайнерських напрямків дитячих кімнат, меблі, приладдя для оформлення стін, стелі, підлоги.
Інструкція
1
Підбираючи дизайн інтер'єру до дитячої, необхідно враховувати характер малюка, захоплення, інтереси і гри, якими захоплюється дитина. У разі, якщо малюк віддає перевагу активні ігри, то необхідно в дизайні передбачити побільше простору. Зробити це можна, наприклад, встановивши в дитячій двох'ярусне ліжко.
2
Перед тим, як почати оформляти дитячу, потрібно уважно вивчити кольорові гами. Кольорові рішення, які будуть прикрашати кімнату дитини, не повинні дратувати і діяти на дитину збудливо. Кольори повинні бути не дуже яскравими, але обов'язкова наявність при цьому барвистих картинок і аксесуарів. При обробки стін, краще застосовувати шпалери.Вони мають високу вологостійкість і добре пропускають повітря.
3
Маленькі дітки дуже люблять бігати і грати, тому потрібно передбачити при облаштуванні дитячої наявність великого ігрового простору і різних ящиків під іграшки. З меблів, встановлених в дитячій, дуже зручні дивани і крісло-ліжка. Меблі бажано купувати з натурального дерева, щоб уникнути проблем зі здоров'ям у малюка. Найпоширеніші дерева, що застосовуються при виготовленні меблів - це клен, береза ​​та вільха. При виборі меблів, обов'язково потрібно звертати увагу на сертифікат якості і відсутність специфічних запахів. Дуже зручна буде для дитячої кімнати - меблі, що трансформуються на коліщатках, завдяки якій малюк зможе сам облаштовувати свій затишок.
4
Створюючи дизайн дитячої кімнати, батьки повинні обов'язково враховувати побажання дитини. Адже спільно з малюком, можна створити дуже цікавий варіант дизайну дитячої, який буде для нього казковим і затишним світом.