Як зробити дитячу іграшку в 2018 році

Для багатьох батьків питання того, як зробити дитячу іграшку своїми руками, хвилює не через економію. Речі, зроблені своїми руками, більш одухотворені, при цьому навички батьків з виробництва іграшок дозволяють створювати нових друзів для дитини практично кожен день.
Вам знадобиться
  • Обрізки різноманітних тканин, нитки, голки, додаткові аксесуари для створення рис обличчя або прикрас іграшки.
Інструкція
1
Перед тим, як приступити до роботи, спочатку потрібно визначитися з тим, яку іграшку хочеться отримати в результаті домашнього творчості. Це може бути будь-яка м'яка іграшка своїми руками або ж настільки популярна сьогодні лялька Тільда. Після того, як рішення буде прийнято, необхідно підібрати відповідну викрійку вироби. Її можна знайти на багатьох сайтах в Інтернеті або ж у магазинах рукоділля. Багато журнали по шиттю для дітей також мають в своєму складі викрійки дитячих іграшок. Зазвичай до даної викрійці також додаються і рекомендації з виробництва того або іншого виробу.
2
Не важливо, чи буде це лялька Тільда ​​своїми руками або плюшевий ведмідь, але викрійку необхідно перенести на тканину.Після того, як шаблон вироби буде створений, залишається вирізати і зшити деталі, враховуючи необхідні припуски на шви для зшити. Робити це можна як за допомогою швейної машинки, так і звичайної голки і нитки. При зшиванні потрібно пам'ятати про те, що необхідно залишити отвір для того, щоб через нього набити іграшку. Воно повинно бути в найменш помітною частини звірятка.
3
Як набивного матеріалу вата сьогодні вважається не дуже придатною, так як вона комкуется і з часом іграшка просто втрачає форму. Краще використовувати холофайбер, який можна взяти зі старих подушок або ковдр. Після того, як всі деталі іграшки з допомогою тонкої палички будуть набиті, залишається лише зашити цей отвір потайним швом.
4
прикрасити іграшку можна за допомогою різних аксесуарів. Риси обличчя вишиваються або ж для них використовуються штучні матеріали у вигляді намистин або бісеру. Для деяких іграшок окремо створюються предмети гардероба, що виготовляються окремо або ж зшиваються одночасно з фрагментами тулуба іграшки. Найчастіше для того, щоб іграшка була більш комфортна, використовують м'які і теплі тканини, типу флісу або фланелі.