Як зробити дитячу гірку

Гірка - одне з улюблених розваг малюків. Найпоширеніші конструкції такого роду - дерев'яні. Їх можна виготовити самостійно і встановити на своїй садовій або дачній ділянці, перед будинком. Тоді діти будуть із задоволенням розважатися у вас на очах, з'їжджаючи по гірці вниз з веселим гомоном.
Інструкція
1
Вкопати в землю чотири дерев'яних опорних стовпа, міцно зафіксувавши їх в бетонному фундаменті за допомогою металевих костилів. Висота стовпів буде визначати висоту самої гірки, зазвичай її роблять від 1 м до 2,5 м.
2
Зробіть з дерев'яних брусків сходи - два довгих бруса перерізом 75x25 мм з боків і сходинки, прикріплені болтами між цими боковинами. Зафіксуйте сходи між опорними стовпами за допомогою болтів.
3
З'єднайте верх основних опорних стовпів, скріпивши їх поперечними брусами за допомогою болтів. Це буде захисним огородженням і поручнями гірки. Ретельно відшліфуйте дані деталі до повної гладкості, щоб діти не скалка руки.
4
Виготовте похилий спуск з водостійкої багатошарової фанери. Закріпіть її зверху і по всій довжині шурупами, а в нижній частині гірки - за допомогою двох довгих рейок.Ретельно відшліфуйте, покрийте декількома шарами лаку для зовнішніх робіт, а потім - воскової поліруванням.