Як зробити дитячу газету

Виготовлення дитячої газети - це простір для фантазії як мами, так і дитини. Вона може виготовлятися не тільки на дні народження або свята, але може стати і оригінальною сімейною традицією, способом спілкування, покликаним згуртувати родину.
Вам знадобиться
  • ватман, ножиці, клей,
  • фломастери і кольорові олівці, фарби, гуаш
  • фотографії дітей, картинки з журналів;
  • намистинки, блискітки, тканини, мереживо, черепашки, мотузочки, сургуч - на вибір
  • багетна рейка
Інструкція
1
Виберіть тему, якої буде присвячена газета. Зазвичай це дитячі дні народження, але і день народження можна тематично оформити, присвятивши газету одному мультфільму, або улюбленій казці дитини. Газета також може бути оформлена у вигляді логічної гри, що зв'язує кілька завдань, або присвячена історіям з життя дитини. Крім того, дитячі газети можуть бути і просто результатом спільної творчості з будь-якого приводу - свята мам, бабусь, чи тата і дідуся, Нового року та інших.
2
Підберіть необхідні матеріали. Крім клею, ватману, кольорового паперу, ножиць, зазвичай використовуваних в таких випадках, ви можете проявити фантазію і розширити свої можливості.Застосовуйте безліч різних матеріалів і текстур - мотузки, черепашки, різні тканини, блискітки, скульптурний пластик, малюнки з журналів, реклам і т.д., - і тоді кожне втілення вашої ідеї стане незвичайним святом.
3
Підберіть наповнення газети - тексти, вірші, пісні, побажання - відповідно темі газети і події, яка вона висвітлює. Присвячуючи газету імениннику, наприклад, вибирайте цікаві фотографії з його життя, зробіть добірку успіхів і досягнень. Роблячи газету до якогось свята разом з дитиною, проявляйте творчість, пробуйте складати невеликі двовіршя, веселі небилиці, казки.
4
Підготуйте фон дитячої газети. Можна тонувати папір за допомогою світлих відтінків акварелі або стружки олівцем грифеля різних кольорів, розтертих з допомогою ватного тампона. Можна штучно зістарити краю газети, або цікаво оформити кути.
5
Приміряйте весь зібраний матеріал на підготовлений ватман, розподіліть його блоками, залишаючи простір для різних ілюстрацій. Як тільки розташування всіх текстів «затверджено», приступайте до їх наклеювання. Потім наклеюйте підібрані картинки або Ілюструйте текст самі. Якщо потрібно, залишайте вільні місця для побажань гостей.
6
Остаточно декорують газету підібраними матеріалами. «Дівчачої» газету, наприклад, можна прикрашати і маленькими бантиками, об'ємними сердечками, по краях блискітками. А ось газету, присвячену відпустці, - дрібними черепашками, піском, посипаною на клей ПВА. Вибирайте маленькі деталі, які будуть легко кріпитися і не перевантажувати газету і дійте так, як підказує фантазія. Прикріпіть верхній край газети до тонкої багетній реечки, прив'яжіть до неї мотузку і знайдіть гідне місце вашому виданню!