Як зробити дитячий сир

Сир - це будівельний матеріал для кісток. Кожна людина знає, що регулярне вживання цього цінного продукту в майбутньому захистить від переломів і розтягувань. Дітям сир особливо корисний, так як формує нервову систему. Лікарі не радять давати малюкам дорослий сир, в ньому мало корисних властивостей, які дуже необхідні для дитини. Краще, якщо ви отримаєте сир на дитячій кухні, або, що більш безпечно, приготуєте його самостійно.
Інструкція
1
Спосіб перший. Закип'ятіть 0,5 літра молока. Додайте в нього 10 мл хлористого кальцію. Приберіть каструлю з вогню. Після того, як молоко згорнеться, воно перетвориться в ніжний сирок. Якщо малюк старше 2 років, додайте в отриманий продукт розм'якшений родзинки і трохи цукру.
2
Спосіб другий. Поставте дитячий кефір на водяну баню, приблизно на 15-20 хвилин. Після того, як молоко згорнеться, відкиньте його на сито, щоб сироватка стекла. Через 5-10 хвилин сирок готовий.
3
Спосіб третій. Закип'ятіть 1 літр молока. Остудіть, додайте 2 столові ложки закваски (її можна купити в аптеці або на молокозаводі). Ретельно перемішайте і помістіть в тепле місце на 12 годин.Далі поставте молоко з закваскою на водяну баню на 15-20 хвилин. Отриману масу відкиньте на сито, щоб сироватка стекла. Сир готовий!