Як зробити дитячий спортивний куточок

Дати можливість дитині привчатися до здорового способу життя якомога раніше - природне бажання кожного з батьків. обладнати спортивний куточок в дитячій кімнаті можна самостійно, а можна придбати готові конструкції в магазині. Головне, щоб заняття приносили радість малюкові і сприяли його фізичному розвитку.
Вам знадобиться
  • - дерев'яний брус
  • - живці під лопату
  • - металеві куточки, кронштейни, шурупи
  • - мотузка для білизни
  • - кільця
  • - ремені, трос
  • - гімнастичні мати
Інструкція
1
Устаткування спортивного куточка в дитячій кімнаті почніть з установки шведської стінки. Заготовте два бруса з дерева, з урахуванням висоти приміщення. Обробіть рубанком і наждаковим папером, щоб уникнути пошкодження рук. Зробіть в них отвори для перекладин. При висоті потоку 3 м таких отворів повинно бути не менше 12-ти. Для перекладин приготуйте живці під лопату, також попередньо оброблені наждачним папером. Прикріпіть до брусків куточки і вставте перекладини. Притисніть заготовку до стіни і зробіть розмітку для кріплення куточків. Після цього покладіть стінку на підлогу, приклейте поперечини і дайте їм просохнути.Потім прикріпіть готову конструкцію до стіни. Пофарбуйте поперечини в різні кольори - снаряд готовий до використання.
2
Зверху до готової шведській стінці прикріпіть шурупами дві дошки і дві перекладини для турніка. Скріпіть їх за тією ж схемою, що і стінку. Турнік повинен знаходитися на відстані 60 см від стінки.
3
Гімнастичні кільця зробіть з кілець, троса і ременів. За допомогою троса кільця закріпіть на несучих перекладинах каркаса.
4
Мотузяну драбину можна виготовити у вигляді стінки. Розмір рами розраховується індивідуально, в залежності від віку дитини, його ваги і величини приміщення. Зробіть раму з дерева, покрийте її лаком. Для сітки використовуйте мотузку для білизни. Просвердлите отвори в рамі по горизонталі і вертикалі на однаковій відстані, протягніть через них мотузку, міцно натягуючи і зав'язуючи вузлами в місцях перетину. Готовий снаряд прикріпіть до каркасу або до стіни металевими кронштейнами і шурупами.
5
У дверному отворі на мотузках повісьте трапецію для розгойдування. Сидіння для трапеції зробіть з дерева, обтянув тканиною. На рівні хребта дитини закріпіть кілька горизонтальних мотузяних перекладин для безпеки.
6
У міру того як дитина дорослішає, доповнюйте спортивний куточок іншими снарядами: брусами, рукоходом, боксерською грушею, баскетбольним кільцем, похилій дошкою, яку можна використовувати як снаряд для накачування преса і як гірку.