Як зробити дитячий малюнок прикрасою кімнати

Дитячі малюнки здатні зайняти почесне місце в домашньому інтер'єрі, незалежно від його загальної спрямованості і дизайну. Навіть витриманий класичний стиль буде здаватися не таким суворим і нудним, якщо розбавити його життєрадісними дитячими картинками. Крім звичних традиційних рамок, можна придумати чимало інших способів розташування улюблених шедеврів.
До творчості своєї дитини батьки завжди ставляться дуже трепетно ​​і з розчуленням. Однак не варто поспішати заховати малюнки юного художника у спеціальну папку - їх можна досить вдало використовувати для оформлення домашнього інтер'єру. Навіть якщо улюблене чадо і не відвідує художню школу, його милі і зворушливі композиції навіть у строгий дизайн внесуть частинку затишку і життєрадісності.

Визначаємо кількість композицій


Якщо відповідних малюнків накопичилося поки не дуже багато, особливого польоту фантазії для їх застосування не буде потрібно. Можна придбати яскраві різнокольорові рамки, акуратно оформити творіння дитячих рук і хаотично розташувати на вільній стіні. Любителям симетрії досить прикріпити 3-4 схожі за загальною тематикою картинки в ряд по вертикалі або горизонталі.

Настає момент, коли дитячих картинок стає навіть у надлишку, ніж можуть вмістити стіни його кімнати. А малюкові при цьому хочеться, щоб дорослі не забули ні про один його шедеврі. В такому випадку допоможе звичайний декоративний карниз з невеликими яскравими прищіпками, прикріплений до стіни. Його перевага в тому, що сюди можна повісити неабияку кількість малюнків, періодично їх міняючи.

Незвично і привабливо виглядають стандартні плечики для одягу зі спеціальними утримувачами, на які і кріпляться дитячі малюнки. Якщо вішалки дерев'яні, їх можна самостійно або за допомогою дитини оживити яскравими фарбами. Магнітна дошка з різнокольоровими магнітами навіть здатна стати зручним фоном для творчості маленького художника.

Дитячий креатив в вітальні


Найбільш вдалі твори дитячого творчості можливо навіть розташувати у вітальні. Завжди стильно і сучасно виглядають триптихи - схожі за задумом і колірній гамі малюнки. Якщо дитина відвідує художню школу, він може виконати зображення природи або натюрморт, які вдало впишуться в гостинний інтер'єр.Наймолодші художники нерідко малюють портрети своїх батьків, коханих родичів і домашніх тварин. Подібна галерея не тільки створить теплу затишну атмосферу, а й покаже малюку, наскільки батьки цінують його творчість.

Дитяче мистецтво не повинно залишитися непоміченим. Навіть у невеликій квартирі завжди можна знайти куточок для малюнків юного живописця. Яскраві, добрі і позитивні зображення, виконані дитячою рукою, внесуть в домашній інтер'єр нотки чистоти і безпосередності і обов'язково проженуть поганий настрій.