Як зробити дитяче свято особливим

Що може бути прекрасніше для дитини, ніж очікування свого дня народження? Поки малюк з трепетом рахує дні до свята, батькам не варто втрачати час даремно і зайнятися його організацією.
Інструкція
1
Подбайте про оздоблення свого житла. При цьому керівництво не власними уподобаннями, а побажаннями дитини, навіть якщо дитячі ідеї здадуться інфантильними. Повітряні кульки і конфетті універсальне і цілком доречне рішення.
2
Займіться організацією конкурсів для гостей. Вони не повинні бути складними. Їх завдання в рівній мірі дозволити дітям розслабитися і повеселитися. Не потрібно навантажувати їх серйозними інтелектуальними головоломками і завданнями, які вимагають докласти багато сил для їх виконання. Підготуйте призи для кожної дитини і подбайте про гарній упаковці для них.
3
Проявіть кмітливість і влаштуйте незвичайну вечірку, наприклад, з карнавальними костюмами. Але, перш за варто порадитися з батьками запрошених, чи готові і вони піти на подібні витрати, або подбати про костюми для всіх самим.
4
Приготуйте цікаві страви і прикрасьте їх. В якості посуду краще використовувати паперові набори з малюнками улюблених дітьми героїв з мультсеріалів і коміксів, які напевно порадують їх.
5
Перед святкуванням повідомте батькам своїх гостей, у скільки планується початок вечірки, і в який час вона закінчиться. Це важливо, щоб ви могли розпланувати час на підготовку урочистості і не потрібно було б щось доробляти в поспіху. Також завдяки вашій передбачливості, ніхто з дітей не засмутиться, що його забрали раніше або пізніше за інших.