Як зробити дитяче свято безпечним

Організація дитячого свята завдання не з легких. Батьки шукають аніматорів, продумують частування та подарунки, щоб порадувати іменинника і гостей. Важливо ще й не забути про те, що свято для дітей повинен бути не тільки веселим, але і безпечним.

Не важливо, де ви відзначаєте свято - вдома, в ресторані або дитячому клубі. Місце свята треба обов'язково прикрасити. Зазвичай батьки обмежуються кулями і вітальними розтяжками. Розтяжки краще повісити вище, щоб діти не могли до них дотягнутися і зірвати. Кріпити прикраси на стіну краще за допомогою скотча або двосторонньої липкої стрічки, а не за допомогою кнопок і шпильок.

Якщо площа оформлення велика, довірте оформлення кулями спеціалізованим фірмам. Такі агентства зможуть підібрати оптимальну кількість і колірне рішення, а самі кулі будуть якісними і з гелієвим наповненням. Такі кулі безпечніше, ніж звичайні. Звичайні кулі можуть розлітатися по підлозі і лопатися, налякавши малюків.

Краще не використовувати для прикраси живі квіти. У дітей може бути алергія на їх сильний запах, а хтось із малюків захоче спробувати їх на зубок.Та й вази з водою можуть бути перекинуті маленькими непосидами.

Найбільш пильну увага повинна бути спрямована на декор дитячого столу. Дитячий стіл завжди повинен бути накритий окремо від дорослого. Якщо свято планується для дітей у віці до 10 років, посуд на столі повинна бути пластикова (одноразова або багаторазова). Зараз величезний вибір одноразового посуду з героями мультфільмів або оригінальними принтами. Пластиковий посуд на дитячому столі - це не можливість скоротити час подальшої прибирання, а безпеку дітей. Керамічні тарілки можуть розбитися і порізати дитини, а склянок взагалі не повинно бути на дитячому святі.

Але дитячий стіл це не тільки прикраси, але і частування. Зазвичай дітей складно посадити і змусити щось з'їсти. Але смачний перекус повинен бути обов'язково. На столі має бути багато води в пляшках і соків. Соки краще поставити в маленьких порційних пакетах. На закуску підійдуть невеликі бутерброди з сиром, запеченої індичкою. У вазу покладіть фрукти: банани, яблука, груші, мандарини. Уникайте винограду, яким легко вдавитися. На солодке запропонуйте бісквіти, печиво, крекери, шоколадні батончики. Краще не ставити на стіл драже і маленькі мармеладки.