Як зробити дитячий плакат

Якщо вам потрібно створити дитячий плакат за завданням в дитячому садку або в школі, або ж ви хочете зробити стінгазету до дня народження малюка (або будь-якого іншого знаменної події) - це в будь-якому випадку може стати творчим і цікавим заняттям для вас і вашої дитини.
Інструкція
1
Виберіть тематику плаката. Крім звичайних свят темою може бути початок осені, приїзд бабусі з іншого міста, запрошення на домашній спектакль або будь-яке інше подія або захід.
2
Підберіть якнайбільше зображень, публікування і, що відповідають темі вашого майбутнього плаката. Для стандартних свят добре підійдуть листівки - купите кілька або використовуйте старі, отримані колись вами. Пошукайте відповідні картинки в інтернеті, роздрукуйте і при необхідності розфарбуйте. Використовуйте фотографії вашої дитини, відповідні темі - наприклад, дитина в дитячому садку або в осінньому парку.
3
Крім малюнків в плакаті можна використовувати і інші елементи. Для новорічних плакатів пофантазуйте з блискітками, ватою, вирізаними сніжинками. У плакатах на осінні теми використовуйте листя клена або горобини, на плакат до дня народження дитини прикріпіть бирочку з пологового будинку, якщо дозволяє розмір - першу іграшку.
4
Зробіть начерк майбутнього плаката.Позначте, де будуть розташовані тексти, малюнки, заголовок. Завжди розміщуйте спочатку великі елементи, а потім ті, що менше. Заголовок повинен кидатися в очі і чітко відображати тему плаката. Для залучення уваги використовуйте також ще як мінімум один великий елемент - ілюстрацію.
5
Не перевантажуйте плакат текстом. Текстові елементи повинні бути короткими, наприклад, невеличкий вірш, комікс, жарт або анекдот. В цілому тексту не повинно бути візуально більше, ніж ілюстрацій. Також подумайте, де буде висіти плакат - якщо ви вішаєте його досить високо, текстової частини уникайте взагалі. На плакаті можна залишити порожнє місце для побажань імениннику, в цьому випадку розташуйте плакат так, щоб на ньому було зручно писати.
6
Найбільш ефектно виглядають плакати з кольоровим фоном, де не залишилося білих місць. Для зафарбовування фону використовуйте акварельні фарби, крейда або прості олівці.