Як зробити дитячий макіяж

Дитячий макіяж повинен бути природним і простим. Не потрібно робити дівчинці бойове розфарбування, оскільки це виглядає вульгарно.

Якщо виникла потреба зробити дитячий макіяж для дівчинки, то для початку потрібно вирівняти колір обличчя. Шкіра у маленьких дівчаток дуже ніжна, саме тому краще скористатися пудрою. Її колір необхідно підбирати до кольору шкіри дитини. За допомогою пудри також можна усунути блиск шкіри.


Щоб виділити щічки, можна нанести трохи рум'ян. Досить буде пару раз провести пензлем по вилицях.


Очі можна трохи відтінити за допомогою тіней. Нанести слід на верхню рухому повіку, використовуючи тільки світлі тони.


Скористатися тушшю краще коричневого або сірого кольору, але не чорного. Наносити її слід тільки в один шар, для того, щоб трохи виділити вії.


Губи теж можна виділити, але несильно. Для цього підійде помада з легким рожевим відтінком. Проводити по губах потрібно легко, не роблячи товстих і жирних шарів. Так губки стануть більш виразні. Можна скористатися і дитячим блиском для губ.Такий макіяж можна використовувати для фотосесії.


Якщо макіяж необхідний сценічний, то колір тіней можна використовувати більш яскравий, так само можна скористатися і підведенням для очей.


Косметику слід ретельно змити теплою водою або спеціальним косметичним засобом. Потім зволожити шкіру дитини дитячим кремом.