Як зробити дитячий костюм рябінкі

Хочете, щоб ваш малюк відчував себе впевнено на святковому ранку в дитячому саду? Зшийте йому найкрасивіший костюм, якого не буде більше ні в кого.
Інструкція
1
Костюм «горобина» для дівчинки складається з спідниці, блузки та вінка. Основним елементом стане головний убір. З його виготовленням не виникне ніяких труднощів, якщо в ваших дворах ще можна знайти горобини з пурпуровими ягодами. Наберіть кисті довжиною 5-7 см і прикріпіть їх до білої атласною стрічці довжиною 80 см. Її треба буде оповити навколо голови і зав'язати бантом на потилиці.
2
Якщо всю горобину вже встигли обклевать зимуючі птахи, візьміть широку білу стрічку, пришити до жорсткої корсетній стрічці і зробіть на ній аплікацію. Набейте діркопробивачем з червоною кольорового паперу кружечки-ягоди, приклейте їх до стрічки. Зеленим і чорним фломастером намалюйте гілочки і листя.
3
Білу блузку можна зшити або взяти вже готову. Прикрасьте її аплікацією по рукавах такий же, як на стрічці. Груди будуть прикрашати горобинова намиста, якщо є можливість їх зробити. Або сама звичайна біжутерія з пластмасових червоних кульок.
4
Спідницю можна зробити двома способами. Знайдіть в магазині білу тканину в червоний горошок, бажано ситцеве, сатинову або лляну. Виріжте з неї коло радіусом рівним довжині спідниці плюс 17 см.У центрі виріжте коло радіусом 15 см. Пришийте гумку і подверніте поділ спідниці. Спідниця буде виглядати об'ємнішим, якщо під неї дівчинка надіне під'юбник. Його можна зшити з креолина або накрохмаленої бавовняної тканини. Викроюється він точно так само, як і спідниця.
5
Замість спідниці з тканини в червоний горошок, можна зшити таку ж спідницю сонце-кльош з червоної тканини або ісполовать будь-яку вже наявну спідничку білого або червоного кольору. Виріжте з зеленою оксамитового паперу або картону 10 горобинових листя. Вони повинні бути довжиною рівній 2/3 або половині довжині спідниці. Зберіть їх на шнурок і пришити до поясу спідниці. Якщо справа відбувається, коли з дерев ще не опало листя, нарвіть їх з горобини і зв'яжіть в вінок, який буде служити поясом.
6
Прикрасьте білі гольфи або колготки розсипом червоних паперових кружечків. На туфлі можна прикріпити живі грона горобини або червоні намистинки.