Як зробити дитячий костюм

Новорічний ранок або карнавал - подія для дитини дуже важливе і хвилююче. Зробити дитину щасливішою можна, змайструвавши своїми руками барвистий костюмчик. Курси крою та шиття, не обов'язково мати за плечима. Оригінальний костюм для дитини на карнавал - це питання бажання. Старий одяг, блискітки з мішурою, стрічки та мережива - все це може стати в нагоді.
Інструкція
1
Наприклад, захотіла ваша донька прийти на карнавал в образі циганки-ворожки. Не проблема! Пара квітчастих літніх спідниць, які давно вже не носять і старий бабусин хустку - це практично все, що вам потрібно. Спідниці підрізаємо по росту дитини, гумки підтягуємо, прикрашаємо спідниці блискітками і мішурою. Дитяча блузочка в гардеробі теж повинна бути. На плечі одягаємо бабусину хустку, на шию намиста. Пара браслетів дитині і гадальні карти в руки. Образ ворожки завершено.
2
Піратський костюм на ранок - це те, про що ваш синочок напевно потай мріє. Подаруйте дитині радість і зробіть йому такий костюм. Його старі і рвані джинси вам допоможуть. Обрізаємо їх, розкуйовджуються лінію відрізу. Нашиваємо на штани заплатки і піратські аплікації, можна скористатися термонаклейка.Тільняшка або стара маєчка, бандана, пов'язка на очі, хустку на шию і парочка іграшкових пістолетів з шабелькою додадуть образу закінченість. Маленький пірат може відправлятися на карнавал за наживою.
3
Біла спідничка для дочки і світлі штани для сина, а також бадлончік під колір допоможуть вам зробити з ваших дітей милих кроленят. Ззаду штанців або спідниці пришиваємо помпончик від якої-небудь старої шапки. Хвостик у нас готовий. Для вушок нам потрібен ободок для волосся, картон, мішура з блискітками і клей. Вирізані з картону вушка прикріплюються до обідка. Потім вуха фарбуються і обліплюють блискітками і мішурою. А можна зробити заячі вушка з дроту, яка зіграє роль каркаса. На каркас одягаємо вушка, зшиті з волохатою тканини, і обробляємо на свій смак. До бадлончіку пришиваємо манжетки з комірцем, а мордочку можна зобразити прямо на обличчі за допомогою олівця для повік.
4
Костюм кішечки можна зробити точно так же, тільки вушка будуть іншої форми, а хвіст можна буде зробити з пояса від старого халата, наприклад.