Як зробити дитячий колаж

Щоб зберегти дитячі спогади, необов'язково складати фотографії в альбом. Можна обіграти фото, вирізавши їх і наклеївши на аркуш паперу. Тільки додайте трохи творчості, і оригінальний дитячий колаж готовий.
Інструкція
1
Колаж може розповісти цілу історію життя дитини - від пелюшок до букваря або розповісти про один яскраву подію, наприклад, про день народження або ранку в школі. Для створення дитячих колажїй немає ніяких правил крім одного - він повинен бути яскравим і незабутнім.
2
Колаж буквально перекладається як «наклеювання». Для роботи вам знадобляться звичайні інструменти: клей, ножиці, папір, фломастери і фотографії, звичайно.
3
Як правило, колаж робиться на основі. Зазвичай це лист картону або щільного паперу. Фотографії дитини зберігаються в первісному вигляді або вирізаються. Все залежить від композиції колажа. Звичайно, можна в будь-якому порядку наклеїти фотографії і розфарбувати фон олівцями, а можна використовувати вирізки зі старих дитячих журналів і книг.
4
щоб колаж виглядав нарядно, його можна прикрасити підручними засобами. У хід підуть намистини, стрічки, пір'ячко, гудзики, шматочки тканини.Навіть непримітні на вигляд речі можуть стати відмінною прикрасою. такий колаж можна не тільки розглядати, але і чіпати. Причому декоративний матеріал можна і приклеювати, і пришивати.
5
Картинки можна доповнити написами. Тут також працює лише ваша фантазія. Написи можуть бути простими коментарями або віршиками-жартами.
6
Колажі цікавіше робити разом з дитиною. Таким способом можна не тільки розвинути його творчі здібності, але і просто разом від душі повеселитися. Одержаний колаж можна повісити на стіну і навіть помістити в рамку. Він стане відмінним доповненням інтер'єру дитячої кімнати.
7
Сьогодні все частіше колажі роблять за допомогою спеціальних редакторів і графічних програм. Але все-таки зроблений своїми руками, він несе в собі велику цінність. Зроблений до кінця колаж - це не просто забавна аплікація, а цілий витвір мистецтва.