Як зробити дитячий кефір в 2018 році

Будь-яка мама прагне вибирати для своєї дитини екологічно чистий і корисний в усіх відношеннях продукт. Але що робити, коли ціни в магазинах так зросли і купувати малюкові кожен день кефір просто дорого. Є вихід - робити кефір самостійно, так ви точно будете впевнені, що продукт свіжий і в ньому збережені всі корисні властивості і вітаміни.
Інструкція
1
Налийте в дитячу пляшечку, вже заздалегідь кип'ячені і охолоджені 200 мл жирного і свіжого молока. Додайте в молоко столову ложку 2,5% кефіра. Залиште на 12 годин при кімнатній температурі. поставте кефір в холодильник для закінчення процесу приготування. Через 6-8 годин кефір готовий.
2
В 1 літр молока додайте 1 ампулу біфідомбактеріна. Залиште на 12 годин при кімнатній температурі, потім кефір обов'язково помістіть в холодильник. При такому приготуванні кефір протягом декількох діб збереже всі корисні мікроелементи та вітаміни.
3
3 літри молока доведіть до кипіння і зніміть з вогню. Додайте в молоко 1 літр кефіра. Поставте в тепле місце. Через 12 годин приберіть в холодильник.
4
У прокип'ячене і тепле молоко додайте кефір, В пропорціях 10: 1.Поставте в тепле місце на 12 годин. обов'язково отриманий кефір приберіть в холодильник.
5
Закваска. Молоко розігрійте до 40 градусів. Додайте один флакон Наріне (даний препарат продається в аптеках, як в капсулах, так і в рідкій формі) і ретельно перемішайте. Перелийте в термос. Залиште на 12 годин при кімнатній температурі. Готову закваску поставте в холодильник на 2 години. Закваска для приготування кефіра готова.
Кефір. Стерилізоване молоко нагрійте до 40 градусів. Додайте 2 столові ложки закваски. Ретельно перемішайте і залийте в термос. Зачекайте 7 годин і кефір готовий.