Як зробити дитячий будиночок

У кожного, в тому числі і у дитини, повинен бути свій будинок, особливо якщо мова йде про дитяче будиночку на заміській ділянці. Зробити його зовсім нескладно, кілька витрачених вихідних не пропадуть дарма. Ви це зрозумієте, коли подивіться на свою дитину під час новосілля. Побудувати такий будинок можна з ДВП або фанери, але краще всього скористатися дошками.
Вам знадобиться
  • Дерев'яний брус перерізом 50х50 мм або 70х70 мм, дошка товщиною 20 мм, листи ДВП або МДФ товщиною 15-20 мм, руберойд, оліфа, кріплення, дверна фурнітура, інструмент
Інструкція
1
При будівництві навіть дитячого будиночка завжди корисно попередньо зробити креслення, нехай і схематичним. Це допоможе не помилитися при будівництві. Дитячий будиночок не обов'язково повинен бути виконаний з інженерної точністю, приблизною замальовки цілком достатньо. Якщо це запланована споруда, а не сюрприз, можете розробляти проект будинку разом з дитиною.
2
Каркас виконується з бруса, який кріпиться куточками і саморізами. При цьому не забудьте зробити хрестовину в нижній частині для основи підлоги. У місцях де плануються вікна і двері необхідно вставити додаткові бруси.Каркас даху також виконується з бруса.
3
Каркас обшивається дошками, які щільно підганяються один до одного і кріпляться до брусів за допомогою саморізів. Дах виконується аналогічним чином.
4
Листи ДВП або МДФ пригвинчуються до хрестовини в нижній частині каркаса. В результаті виходить міцний підлогу, який здатний витримати вагу дитини.
5
Дошки даху з зовнішнього боку вкриваємо руберойдом, який кріпиться за допомогою цвяхів.
6
Наждачним папером або шлифмашинкой зачищаються дошки до гладкого стану. Після цього поверхня покривається декількома шарами оліфи. Вона захистить дерево від впливу вологи.