Як зробити дитячий день народження

Щороку ваша дитина з особливим нетерпінням чекає найголовнішого свята в своєму житті - Дня народження. Постарайтеся зробити цей день особливим, незабутнім. Принесіть диво своїми руками. Подаруйте дитині казку.
Інструкція
1
Найпростішим рішенням є звернення до відповідної фірму, яка спеціалізується на проведенні дитячих свят. Професіонали, які мають достатній досвід роботи, полегшать ваше завдання і проведуть свято яскраво, насичено, цікаво. Тільки не пошкодуйте часу, наведіть довідки про цю фірму у ваших друзів і знайомих. Переконайтеся, що маєте справу саме з професіоналами.
2
Чи не присвячуйте дитини заздалегідь в програму свята. Нехай це стане для нього приємним сюрпризом.
3
Ви творча людина і маєте достатню фантазією? Спробуйте зробити свято самостійно. Якщо у вашої дитини є улюблений казковий персонаж, приготуйте для нього костюм цього героя, а гостям запропонуйте на вибір маски інших героїв. Влаштуйте невеличку виставу за мотивами цієї казки. Задайте загальний напрямок і не заважайте дітям імпровізувати.Ваша основна задача - простежити, щоб у дії брали участь всі бажаючі. Звичайно, головний на цьому святі - ваша дитина. Але і гості прийшли повеселитися.
4
Дуже непогано якщо в будинку є караоке. Як правило, дітям дуже подобається співати. Їх не дуже хвилює відсутність голосу чи слуху, вони люблять наслідувати своїх улюблених виконавців. Запропонуйте провести конкурс на кращого співака. Але постарайтеся кожну дитину відзначити невеликим подарунком. Це може бути приз за краще виконання, за найгучніше спів, за найсимпатичніший танець.
5
У молодшому віці діти люблять спортивні ігри. Розділіть їх на дві команди, і проведіть невелике змагання: яка команда швидше лопне всі кульки, хто довше за всіх зможе скакати на одній нозі.
6
Пам'ятайте: День народження дитини - в першу чергу його день. Не варто запрошувати на свято численних родичів і знайомих. Ви зможете відзначити День народження дитини з дорослими трохи пізніше. А на той момент його повинні оточувати друзі, з якими він зможе від душі повеселитися. І тоді День народження стане дійсно справжнім святом, яке надовго запам'ятається і вам, і вашій дитині.