Як зробити дитячий альбом в стилі скрапбукінг

Скрапбукінг - це мистецтво оформлення і виготовлення цікавих, оригінальних листівок, буклетів, рамок, фотоальбомів, панно, подарункових упаковок і т.д. Незважаючи на те, що це відносно молодий вид рукоділля, він зумів завоювати величезну популярність у багатьох країнах світу.

скрапбукінг альбомМожна прикрасити вже існуючий фотоальбом або придбати спеціальний, призначений для оформлення. У деяких магазинах, що займаються продажем товарів для творчості, можна придбати різноманітні варіанти подібних альбомів. Вони можуть істотно відрізнятися за своїм зовнішнім виглядом і функціональним пристрою. Наприклад, вони бувають на гвинтах, спіралі, кільцях, скріпках або у формі книг.

Для створення скрапбукінг альбому підійде папір для пастелі або акварельний папір, наявна в продажу в будь-якому художньому магазині. Слід враховувати, що в її складі не повинно бути лігніну і кислот, що зв'язують волокна між собою, інакше створена виріб потьмяніє і пожовтіє з часом.

Ця техніка має на увазі використання будь-яких красивих аксесуарів - гудзиків, скріпок, швейної фурнітури, бісеру, страз, намистин,виробів з термопластика, штучних квітів, тасьми, гербаріїв, мережив, органзи, повсті і будь-яких інших декоративних елементів.

Крім цього, знадобляться фломастери, кольорові олівці, пастельні або воскові крейди, фарби, чорнило, різні трафарети і штампи, а також ножиці, ножі, степлери, дироколи, скотч і клей, призначений для з'єднання між собою різних поверхонь.

Дитячий скрапбукінг альбомПерш за все, потрібно вибрати подія, якій буде присвячений фотоальбом. Це може бути День народження дитини, хрестини або його перший рік життя. Потім потрібно відсортувати фотографії, вибравши найбільш вдалі і якісні знімки. Не слід перевантажувати альбом однотипними зображеннями, відбирайте самі емоційні і яскраві з них, що викликають приємні спогади.

Тепер необхідно визначитися зі стилем оформлення альбому. При цьому важливо враховувати, щоб оформлення відповідало його темі. Так, в дитячому альбомі будуть доречними забавні дитячі малюнки і ніжні пастельні тони.

Далі слід вибрати найбільш цікаві елементи оформлення відповідно до вибраного стилю альбому і його тематикою.Придумайте написи, що супроводжують фотографії кожної сторінки альбому. Вони можуть бути написані від руки, нанесені за допомогою трафарету або штампа або вирізані з газет або журналів.

Потім можна переходити до компонування сторінок. Для цього укладайте на кожну сторінку відповідні знімки і вибрані для прикраси елементи. Домагайтеся найбільш вдалого поєднання, пробуючи різні варіанти, додаючи або перемішуючи декоративні елементи. Слідкуйте за тим, щоб сторінки були акуратними, що не перевантаженими деталями оформлення. Визначившись з матеріалом і темою, можна починати послідовно вклеювати підібраний фон, фотографії, прикраси і написи. Дайте добре просохнути кожній сторінці, притиснувши композицію важким предметом. Залишається тільки оформити обкладинку точно таким же чином.