Як зробити дитячий альбом

щоб дитячий альбом був оригінальним, добрим і пам'ятним, найкраще зробити його своїми руками. Звичайно, фотографії, вставлені в звичайний альбом, Або добірка для фотокниги, це теж здорово. Але все це не зрівняється з тим, який ви зробите для дитини самі.
Вам знадобиться
  • альбом
  • старі журнали
  • клей
  • фломастери
  • фотографії
Інструкція
1
Визначтеся з матеріалом. Це може бути звичайний альбом для малювання (чим щільніше у нього будуть листи, тим краще), альбом для марок (у нього листи, як картон, і тверда обкладинка, що довговічне), або магнітний альбом для фотографій (в ньому фотографії поміщаються на щільну клейку папір, а зверху покриваються плівкою).
2
Виберіть тему. Один альбом можна присвятити одній конкретній історії. Наприклад, того, як малюк народився і виріс. Тому, як дитина все робив в перший раз - перший раз сів, підвівся, пішов, посміхнувся, взяв ложку і т.д. Альбом може бути і цілої казкою. Наприклад, казкою про те, як ваш добрий і сміливий дитина пішла гуляти, зустрів якогось казкового персонажа і допоміг йому ... правильно перейти дорогу, вітатися зі старшими і т.д. В казку можна вплести то вміння, якому на даний момент ви хочете навчити дитину.
3
Зберіть різні непотрібні журнали, листівки, використані дитячі розмальовки.Виріжте з них квіточки, сонечко, дерева, казкових героїв. Всі ці вирізки допоможуть вам в складанні колажу. Центральне місце в ньому будуть займати фотографії. Їх можна залишити і цілими, а можна вирізати тільки потрібний.
4
Розмістіть на аркуші фотографію і вирізки, залишивши місце для підпису. якщо дитячий альбом буде у вигляді казки, напишіть кілька пропозицій з її змісту. якщо альбом - хронологія якихось подій, то потрібно вписати в спеціально залишене місце дату. Крім того, можна (і потрібно) написати якийсь супровідний коментар. Це може бути якийсь спогад про час, відображена на фотографії. Можна використовувати чиєсь висловлювання або невеликий віршик.