Як зробити дитячі гойдалки на дачі?

Катання на гойдалках - улюблена забава дітей. Ці нехитрі пристосування допоможуть урізноманітнити відпочинок в будь-який час року, особливо влітку. Можна купити дитячі гойдалки, але краще не витрачати гроші, а виготовити їх своїми руками.

Гойдалки виробляють з дерева, пластика і металу. Не обов'язково зводити фундаментальні споруди, можна взяти підручні матеріали і непотрібні предмети меблів.


Прості ідеї дитячих гойдалок


Гойдалки можна виготовити з підручних матеріалів, але важливо, щоб вони відповідали одному вимогу - були надійними для дитини. Конструкції бувають підвісними і стаціонарними, при бажанні легко виготовити і гойдалки-балансири.


Гойдалки з покришкиДитячі гойдалки для дачі легко виготовити з покришки. Знадобиться сама покришка, бруси для опор і верхньої балки. Для кріплення покришки можна використовувати мотузки або ланцюга. У балку ввинчивают болти і кріплять на них кільця, а інший кінець ланцюга з'єднують з покришкою. При бажанні покришку можна пофарбувати в яскраві кольори або вирізати з неї зручне сидіння.


Простий варіант зі старих меблівДля комфорту дитини сидіння можна зробити зі старих меблів, наприклад, стільця.Відпилюємо ніжки і робимо отвори в сидінні, протягнувши через них мотузки. Конструкція має невелику вагу, її можна прив'язати до дерева. Гойдалки для дітей роблять з скейтборду, обручів і навіть тазів.


Дошка і канатЦе класичні дитячі гойдалки своїми руками. Для них знадобиться канат і дошка. У колоді потрібно просвердлити 4 отвори і вставити в них мотузки. Замість каната можна використовувати ланцюга.


Якщо ви хочете бачити на дачі конструкцію солідніше, зупиніть вибір на стаціонарних гойдалках з дерев'яними стійками. Для їх виготовлення знадобляться спеціальні інструменти і матеріали, але конструкція прослужить кілька років.Її можна оснастити дахом або навісом, м'яким сидінням і перетворити в улюблене місце відпочинку не тільки дітей, а всіх членів сім'ї. А завдяки даху гойдалки врятують від палючих сонячних променів і дощів.