Як зробити детектор брехні

справжній детектор брехні (Поліграф) - складний пристрій, але і він нерідко помиляється. У домашніх умовах можна побудувати його діючу модель. Наскільки можна довіряти її свідченнями, судити важко, але на зміни емоційного стану реагувати вона буде чуйно.
Інструкція
1
Візьміть стрілочний індикатор зі струмом повного відхилення близько 100 мікроампер.
2
У корпусі з будь-якого матеріалу, що має достатній розмір для розміщення мікроамперметра, виконайте круглі отвори, необхідні для його розміщення: одне велике, для магнітної системи, і чотири невеликих, для кріплення. Вставте прилад в корпус і закріпіть його.
3
Візьміть батарейний відсік, розрахований на один елемент AAA. З'єднайте плюсової висновок відсіку з плюсовим висновком микроамперметра. На полюси індикатора підключіть один висновок резистора на один килоом, а до протилежного висновку резистора приєднаєте дріт з щупом на кінці. Інший такий провід підключіть до полюси батарейного отсека.Резістор потрібен для того, щоб при короткому замиканні щупів обмежити струм через індикатор до 1,5 мА. Він при цьому зашкалить, але з ладу виведено не буде.
4
Вставте батарейку у відсік. Переконайтеся, що якщо обидва щупа взяти в руки і стиснути, стрілка відхиляється.
5
Опір шкіри - не єдиний параметр, який буде вимірюватися діючою моделлю детектора брехні. Ще необхідно отримувати інформацію про частоту серцевих скорочень. Знайдіть будь-який несправний велотренажер, у якого, однак, працездатний електронний блок. У його комплект входить оптичний датчик пульсу, який вдягають на вухо. Перевірте, чи працює він.
6
В ході проведення випробування одночасно вимірюйте випробуваному опір шкіри і частоту пульсу. Вважається, що якщо він бреше, то в момент відповіді принаймні один з цих показників помітно змінюється в ту або іншу сторону. Але пам'ятайте, що точно інтерпретувати показання будь-якого детектора брехні може тільки фахівець. Ні в якому разі не використовуйте ці свідчення в якості офіційних, тим більше, що прилад не сертифікований. Також ніколи не залишайте нікого випробувань на детекторе брехні проти його волі, навіть жартома, а також не давайте виготовлений вами прилад за медичний. Такі дії кримінально карані: в першому випадку вони вважаються застосуванням сили, у другому - шахрайством.