Як зробити дітей спортивними

Закладена з самого дитинства любов до спорту і руху - основа здоров'я і гармонійного розвитку вашої дитини. Завдяки правильній активності діти зможуть уникнути безлічі проблем в майбутньому. Зробити спорт невід'ємною частиною життя зовсім нескладно, адже це джерело радості і відмінного настрою.
Вам знадобиться
  • - спортивний інвентар;
  • - запис в спортивну секцію;
  • - гроші.
Інструкція
1
Прищеплювати дитині любов до руху з самого народження. Почніть з нескладних вправ з елементами масажу, ігор на великому м'ячі, традиційних потешек і пальчикової гімнастики. Найчастіше малюк рухливий сам по собі і не потребує додаткового стимулювання. Постарайтеся направити його енергію в потрібне русло: використовуйте період його гіперактивності для спортивних ігор, бігу, плавання.
2
Подавайте особистий приклад. Якщо ви будете розповідати дитині про користь спорту, але при цьому проводити весь вільний час на дивані біля телевізора, виховний процес навряд чи буде ефективним. Робіть ранкову зарядку, поступово привчаючи до цього дитину. Якщо відвідуєте фітнес-клуб, запишіть туди і ваших дітей: сьогодні в спортивних центрах пропонується чимало відповідних напрямків - від дитячої йоги до плавання.Проводьте вихідні в активному відпочинку зі спортивними елементами. Це можуть бути лижі, велосипедні прогулянки, гра в бадмінтон на дачі.
3
Обзаведіться будинку простим, але ефективним спортивним інвентарем. Шведська стінка, перекладина, скакалка, обруч - ці та інші предмети повинні стати звичними для дітей. Заохочуйте прагнення малюка освоювати і інші корисні пристосування, наприклад, гантелі або підлоговий диск.
4
Якщо дитина хоче кататися на велосипеді або роликах, не шкодуйте грошей на подібні покупки. При цьому подбайте про його безпеку, роз'яснивши основні запобіжні заходи і купивши необхідні захисні пристосування. А якщо разом з дитиною будете кататися і ви, це буде справжнім подарунком для нього.
5
Як можна раніше записуйте дітей в басейн, спортивні секції або на танці. При цьому не вибирайте такі дошкільні установи, де готують професіоналів. Запропонуйте вашій дитині самому вибрати з декількох видів спортивної діяльності. Не слухайте дозвільні думки про те, що «ви позбавляєте дитину дитинства». Більшість подібних закладів не тільки зроблять вашого малюка більш спортивним, але і подарують йому хороших друзів, веселе проведення часу і нові можливості.