Як зробити дітей щасливими

Рідкісна мати не мріє про те, щоб її дитина не був щасливий - але іноді буває так, що батьки не зовсім розуміють, в чому полягає щастя їх дитини, і приймають неправильні рішення, через яких дитина відчуває брак любові і турботи, а його справжні потреби залишаються нереалізованими.
Інструкція
1
Дуже часто батьки плутають з справжнім щастям своєї дитини його соціальну успішність і місце в суспільстві, а також прагнуть до того, щоб дитина стала втіленням їх нереалізованих бажань.
2
Сприймайте дитину не як продовження власного життя, а як окрему унікальну особистість, у якої є індивідуальність, і у якій своя доля і свій шлях у житті. Дитина не буде щасливий, ідучи по вашій шляху - дайте йому можливість вибрати інтереси і захоплення самостійно.
3
Допомагайте дитині розвиватися, але не міняйте його спрямованість. Ваше виховання повинно стати в першу чергу підтримкою - дитина завжди повинен відчувати безпеку, і знати, що ви схвалите будь-які його починання і допоможете в разі потреби.
4
Реалізуйте потреби малюка в пізнанні - якщо він запитує, завжди відповідайте, а також не відокремлюйте дитини від природного навколишнього середовища.Дозволяйте йому брати руками квіти і каміння, бігати босоніж по землі, плескатися в калюжах - таким чином, дитина освоює світ навколо себе.
5
Навчіть малюка спілкуватися з оточуючими людьми - як з дорослими, так і з однолітками, а також навчіть дитину тому, що ваша любов і повагу - постійна одиниця, і її не потрібно заробляти. Точно так же дитина не повинна «продавати» вам свою любов за чергову куплену іграшку.
6
Слідкуйте за своїм способом життя, поведінкою, і за своїми звичками - дитина несвідомо повторює модель поведінки своїх батьків, і якщо вона буде невірною, дитина виросте, сформувавши неправильний стиль поведінки. Однією з таких звичок може стати неправильне харчування - привчите дитини з дитинства на власному прикладі харчуватися здоровою їжею, а також намагайтеся дотримуватися режиму дня. Якщо дитина в дитинстві привчиться лягати спати і вставати в один і той же час, в майбутньому він легко зможе пристосуватися до навчального та робочого розпорядку.
7
Пам'ятайте, що дитина буде щасливий тільки тоді, коли щасливі ви. Діти добре переносять на себе відчуття своїх батьків, і якщо ви постійно відчуваєте стрес і невдоволення, дитина не зможе бути щасливим. Тільки атмосфера радості і любові в сім'ї зможе дати йому це почуття.
8
Постійно давайте дитині можливість відчути вашу любов, іноді робіть йому приємні сюрпризи, розвиваючі його творчі та інтелектуальні здібності - наприклад, даруєте дитині незвичайні і корисні іграшки та книги, що відповідають віку малюка. Даруючи дитині іграшку, займіться з ним разом її освоєнням - гра спільно з батьками доставить дитині масу радості і задоволення.