Як зробити деталізацію дзвінків в МТС: докладні рекомендації

Серед всіх можливостей, які надає оператор мобільного зв'язку, існує послуга «Деталізація дзвінків», яка має на увазі отримання інформації за певний період про всі дзвінки, повідомлення, поповненні рахунку і списання коштів. Щоб оперативно отримати дані, що цікавлять, необхідно знати, як замовити деталізований рахунок.

Отримати детальну роздруківку дзвінків компанії МТС дуже просто, потрібно просто дотримуватися рекомендацій оператора. Існує кілька способів отримати деталізацію дзвінків в МТС: скористатися послугами офіційного сайту або звернутися в сервісний центр.

На сайті оператора кожному абоненту надається можливість управління рахунком і відстеження руху грошових коштів. Подивитися детальну інформацію про дзвінки можна, скориставшись інтернет-помічником. Для цього необхідно:

  1. Пройти реєстрацію на сайті по запропонованій формі. Щоб отримати пароль для доступу в особистий кабінет потрібно набрати запит * 111 * 25 #.
  2. Зайти в особистий кабінет, вказавши при цьому номер телефону та присвоєний пароль.
  3. Вибрати з переліку запропонованих послуг закладку «Контроль витрат» і після відкриття папки натиснути на посилання «Деталізація розмов».
  4. Далі слід позначити період, за який необхідна детальна інформація, однак він повинен бути в межах півроку.
  5. На завершення слід вибрати спосіб відправки звіту - на поштову скриньку (попередньо вказавши електронну адресу) в форматі HTML.

Послуга є платною, її вартість визначається тарифним планом, на який включені до вашої підписки, і терміновістю отримання роздруківки.

Однак можна безкоштовно подивитися загальну інформацію по періоду. Для цього необхідно в особистому кабінеті зайти в папку «Контроль витрат». На сторінці відображаються дзвінки, прийняті і зроблені за всіма напрямами, відправлені і отримані повідомлення, дані по передплати на періодичні послуги, а також підсумкові залишки коштів на початок і кінець заданого періоду.

Якщо немає можливості або не вистачає знань зайти на сайт оператора, тоді за роздруківкою дзвінків потрібно звернутися в офіс компанії МТС. Консультант допоможе скласти заяву і прийме його при пред'явленні паспорта. Деталізацію дзвінків, оформлену в звіт, можна отримати одразу ж - її формування займе кілька хвилин.

У звіті надаються детальні розшифровки витрати коштів на дзвінки, СМС, додаткові послуги, а також залишок на рахунку за вказаний період.Але інформацію по рахунках можна отримати лише за попередній період, тобто за минулий місяць. Тому результати переговорів тижневої давності дізнатися не вдасться.

Важливо розуміти, що можна зробити запит деталізації дзвінків тільки свого номера. Спроби отримати чужі роздруківки дзвінків вважаються вторгненням в особисте життя і караються законом.