Як зробити деталізацію дзвінків на Мегафоні

Часто клієнти операторів зв'язку скаржаться, що з рахунку йдуть гроші в невідомому напрямку. Щоб проконтролювати свої фінанси і зрозуміти, що відбувається з коштами на рахунку, обов'язково дізнайтеся, як зробити деталізацію дзвінків на Мегафоні.

Як зробити деталізацію дзвінків Мегафон через особистий кабінет


Щоб отримати роздруківку витрат за рахунком на Мегафоні, необхідно зайти на сайт megafon.ru і зареєструватися в особистому кабінеті. Для цього слід в спеціальну форму ввести свій номер і отримати пароль для входу.


Після отримання доступу потрібно вибрати розділ "деталізація рахунку". У віконці необхідно проставити дати, за які ви хочете отримати роздруківку дзвінків і вибрати формат файлу, в якому буде складена виписка.


Роздруківку ви отримаєте на адресу електронної пошти, зазначеної при запиті. Для цього не потрібно довго чекати, деталізація дзвінків Мегафон буде відправлена ​​автоматично протягом декількох хвилин.


Інформацію можна отримати про дзвінки та використанні інших послуг, засобів, які списувалися за останні півроку.


Як отримати роздруківку дзвінків на Мегафоні через телефон


Якщо під рукою немає виходу в інтернет, то замовити деталізацію рахунку на Мегафоні можна прямо з мобільного телефону.


Для цього потрібно звернутися в довідкову службу оператора за номером 0505. Для замовлення необхідно прослуховувати повідомлення автоматизованої системи і вибирати потрібні розділи. В даний час, щоб дізнатися інформацію про витрати за останні 24 години досить в тоновом наборі натиснути на цифри 1, а потім 6. Зверніть увагу, що комбінація може змінитися з часом. Деталізація буде озвучена автоматизованою системою, а також направлена ​​в смс.


На жаль, отримати більш детальну інформацію по рахунку через телефон не вийде.


Як зробити деталізацію рахунку Мегафон в відділенні зв'язку


Зробити деталізацію дзвінків на Мегафоні за великий період, отримати не тільки суми витрат, але і дізнатися, кому були здійснені дзвінки, відправлені смс, коли відбувалися виходи в інтернет, можна, якщо звернутися в офіс обслуговування клієнтів.


Для цього необхідно мати з собою паспорт. Роздруківка буде готова в більшості випадків через 2-3 робочих дня.


Таким чином, якщо ви не готові куди-небудь ходити і чекати результатів, то оптимальним варіантом буде використання автоматизованих сервісів.Щоб зробити деталізацію дзвінків на Мегафоні швидко і безкоштовно, оптимальним рішенням буде звернення до відповідного розділу особистого кабінету.