Як зробити деталізацію смс

Багато російські оператори зв'язку надають своїм клієнтам послугу під назвою "Деталізація рахунку". Завдяки їй можна дізнатися про вхідні та вихідні номерах, тривалості дзвінків, про номерах, з яких вам було відправлено смс-повідомлення і багато іншого.
Інструкція
1
Компанія "Мегафон" надає подібну послугу. Абоненти можуть здійснити замовлення на деталізацію рахунки через систему самообслуговування "Сервіс-Гід" (вона знаходиться на сайті оператора) або в найближчому салоні зв'язку.
2
Оператор мобільного зв'язку "Білайн" теж дозволяє своїм клієнтам користуватися послугою "Деталізація рахунку". З її допомогою можна дізнаватися про набраних і вхідних номерах, тривалості дзвінків, їх тип (наприклад, сервісний це дзвінок, з міського або з мобільного телефону), датою дзвінків, часу відправлення / прийому смс і ммс-повідомлень і про GPRS-сесіях.
3
Спосіб отримання деталізації залежить від того, якою системою оплати ви користуєтеся. Якщо ви, наприклад, клієнт передплатної системи, ви можете скористатися послугою прямо на офіційному сайті компанії. Також ви можете відправити свою письмову заяву за номером факсу (495) 974-5996 або написати лист на адресу електронної пошти [email protected]. Вартість деталізації рахунку становить від 30-ти до 60-ти рублів (точна ціна буде встановлюватися відповідно до вашого тарифного плану) .Для клієнтів постоплатной системи послуга доступна також на сайті оператора або в одному з салонів зв'язку "Білайн" (не забудьте взяти з собою паспорт). За активацію оператор спише з вашого рахунку суму в розмірі від 0 до 60-ти рублів.
4
Абоненти компанії "МТС" теж можуть отримати докладні відомості про тих діях, що були зроблені з мобільного телефону (за останні три доби). Це може бути інформація, наприклад, про оплату послуг зв'язку, використання GPRS, SMS або MMS, голосових сервісів. Чи не надається тільки інформація про зміну тарифного плану та видаленні / додаванні услуг.Актівація послуги можлива по USSD-номеру * 111 * 551 #, а також за допомогою відправки повідомлення 551 на короткий номер +1771.