Як зробити дешевше мобільний інтернет

Існує думка, що мобільний інтернет значно менш вигідний, ніж провідний. У більшості випадків це дійсно так. Але існує цілий ряд способів, що дозволяють значно скоротити витрати на користування мобільним інтернетом.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ви не користуєтеся точкою доступу (APN), призначеної для WAP. Передача даних через таку точку доступу тарифікується значно дорожче (іноді до ста разів), ніж через точку доступу, призначену для мобільного інтернета. Зателефонуйте в службу підтримки свого оператора і проконсультуйтеся, як переналаштувати свій телефон або знайдіть всі необхідні для цього дані на офіційному сайті оператора.
2
Деякі оператори надають доступ до інтернету навіть в тому випадку, якщо телефон не налаштований або налаштований неправильно. Однак передача даних при цьому в ряді випадків тарифікується таким же чином, як якщо б вона здійснювалася через точку доступу WAP. У такій ситуації слід правильно налаштувати свій телефон, керуючись рекомендаціями, викладеними в попередньому кроці.
3
Встановіть на свій телефон браузер з функцією стиснення даних через зовнішній проксі-сервер.Існує чотири таких браузера: Opera Mini, Opera Mobile, UCWEB і Bolt.
4
Якщо ви використовуєте на своєму телефоні Jabber-клієнт і користуєтеся послугами сервера, що підтримує стиснення по алгоритму Zlib, включіть в своєму клієнтові відповідну функцію. Робиться це по-різному, в залежності від того, яким клієнтом ви користуєтеся. Обсяг трафіку впаде у декілька разів.
5
Незалежно від того, чи користуєтеся ви в своєму телефоні вбудованим браузером або ж браузером стороннього виробника, помітно зменшити обсяг прийнятих даних можна, відключивши в настройках показ зображень.
6
Дізнайтеся про акції та знижки, що надаються оператором. Багато з них дозволяють купувати трафік "оптом", при цьому вартість одного мегабайта виявляється нижче, ніж при придбанні трафіку "вроздріб". Однак, слід пам'ятати, що невитрачені мегабайти зазвичай "згорають" в кінці місяця. У деяких операторів є тарифна опція, при активації якої тарифікації піддається лише кілька мегабайт спожитого трафіку в день, а всі наступні передані і прийняті дані не тарифікуються до кінця дня. Нарешті, найвигідніший з варіантів - підключення безлімітного тарифу, при якому виплачується лише порівняно скромна щомісячна абонентська плата,а сама передача даних не тарифікується взагалі. При цьому певний обсяг трафіку надається на підвищеній швидкості, а потім вона знижується. Таку послугу оператори надають у все більшій кількості міст.
7
При відвідуванні деяких сайтів трафік тарифікується операторами за підвищеними розцінками, навіть якщо ви обслуговуєтеся за безлімітним тарифом. Ознайомтеся на сайті оператора зі списком таких сайтів і не відвідуйте їх.