Як зробити дешевий інтернет в 2018 році

У разі якщо у вас не встановлено безлімітний інтернет, а інтернет, Плата за який розраховується виходячи з вхідного і вихідного трафіку, то в ваших силах зробити плату за нього мінімальної. Для цього існує кілька методів, які дозволяють в рази скоротити витрати на інтернет, І варіюються вони залежно від часу, який потрібен на їх налаштування.
Інструкція
1
Найпростіший варіант - це відключити картинки, використовуючи меню в браузері. У цьому випадку інформація, яка викачується до вас на комп'ютер, постає перед вами в текстовому вигляді, без картинок. Картинки займають часом дуже багато місця і є одним з основних елементів, які "обтяжують" трафік.
2
Використовуйте веб-проксі. Це сайти, які дозволяють віддалено переглядати інтернет-сторінки, і при цьому підтримують певні функції, наприклад, скасування виконуваних сценаріїв java, скасування підтримки flash і картинок. За рахунок цього ви не тільки збільшите швидкість завантаження сайту, але і зменшіть кількість трафіку, який ви витрачаєте. Для цього треба зайти на сайт, який надає такі послуги, поставте прапорці по віконець, відповідним відключення flash, картинок і java.
3
Найефективніший, і в той же час самий складний варіант - це використання веб-браузера Opera mini. Для того, щоб його використовувати, вам спочатку потрібно встановити java емулятор. Після того, як ви його встановили, запустіть браузер Opera mini, вимкніть картинки і насолоджуйтеся веб-серфінгом, що економить до 90% вашого трафіку.