Як зробити дешевий будинок

Напевно, кожен з нас хоча б раз у житті робив ремонт квартири або чув, як же це дорого обійшлося від своїх знайомих. Знаючи це, багато, ймовірно, замислювалися над тим, щоб придбати ділянку і побудувати собі маленький недорогий затишний будиночок, Наприклад, де-небудь в селі на природі. А варто було б! Насправді для багатьох це цілком реально в фінансовому плані.
Інструкція
1
В першу чергу знайте, що значну вартість спорудження будинку (до 50%) займає вартість проведених робіт. Певні види робіт, звичайно, зажадають рук фахівця, але це складе не більше 10% витрат.
2
Тому будуйте самі і без залучення висококваліфікованих будівельних бригад. Це цілком можливо, навіть якщо не використовувати при будівництві сучасні високотехнологічні матеріали, а будувати буквально з того, що лежить під ногами, а саме глина, пісок, солома
3
Почніть з фундаменту, далі відбудуйте дерев'яний скелет будинку. Потім підготуйте суміш-заповнювач каркаса. Готується наповнювач наступним чином: змішується глина з піском і соломою в співвідношенні: 1: 2: 0,6. Для перемішування суміші скористайтеся бетономішалкою.
4
Далі заповніть отриманим розчином простір всередині каркаса (між його стійками). Набийте по периметру обрешітку і зміцните утеплювач і зовнішню обробку.
5
Зробіть з соломи мати для утеплення і зміцнення стін, далі отштукатурьте їх вапняної штукатуркою шаром не менше 30 мм. Усередині стіни отштукатурьте глиняного штукатуркою.
6
Зовні будинок пофарбуйте вапняної фарбою (в 6 літрах води розведіть вапно, додайте звичайну кухонну сіль і перемішайте, рівномірно додаючи воду до загального обсягу 10 літрів). До цієї вапняну фарбу додайте будь-які фарбувальні пігменти на свій смак.
7
Покрівля також виготовляється з глини і соломи. Крокви під покрівлю робіть масивними, набийте на них обрешітку з прямих жердин товщиною до 10 см. Жердини скріпіть гвоздямі.Кровлю викладіть з снопіков, розташовуючи їх горизонтальними рядами. Покривайте відразу два ската рівномірно, будьте уважні, щоб не перенавантажувати з одного боку крокви. Солому зверху залийте густим глиняним розчином.
8
Будинок, побудований за даною технологією, не вимагає ні значних витрат, ні особливих навичок, захистить вас і від літньої спеки і від зимових холодів, прослуживши вам не менше, ніж ваша дорога 3-кімнатна квартира десь в центрі міста.