Як зробити тримачі для паперу своїми руками

Незліченні листочки, розкидані по робочому столу, не дозволяють утримувати його в чистоті і можуть завдати чимало клопоту. Щоб вам було зручніше працювати, а вашим дітям - вчитися, зробіть спеціальні тримачі для паперу своїми руками.
Вам знадобиться
  • - прищіпки;
  • - товста дріт;
  • - основа (пінопласт / губка для сухоцвіту);
  • - клей (наприклад, «Момент прозорий»);
  • - олівець;
  • - папір;
  • - ножиці;
  • - фурнітура.
Інструкція
1
Продумайте дизайн вашого майбутнього власника для паперу. Пошукайте натхнення в інтернеті або журналах з оформлення будинку. Уважно підбирайте кольорову гаму вироби: така невелика деталь в інтер'єрі може значно виділятися на загальному тлі.
2
Під підставу вашого держателя для паперу виберіть виріб, що має щільну форму. Наприклад, добре підійде маленький керамічний горщик для квітів - він стійкий і його можна використовувати для втілення в життя практично будь-якої ідеї.
3
Використовуйте пінопласт або спеціальну губку для сухоцвіту, щоб зробити основу для держателя. Виріжте її відповідно до форми вашого горщика. Добре, якщо основа буде важко входити в нього - таким чином, вона буде міцніше закріплена.Якщо зробили невелику похибку з розміром, капніть на дно трохи клею і акуратно притисніть матеріал.
4
Обмотайте центр дроту атласною стрічкою / хутром / пір'ям або будь-який інший фурнітурою, що підходить до вашої ідеї. Будьте уважні: обов'язково залиште порожніми кілька сантиметрів з обох кінців. Один з них буде встромлений в горщик. До іншого - примотати прищіпку.
5
Оформіть прищіпку, щоб зробити тримач для паперу більш цікавим. Наприклад, виріжте з кольорового картону два сердечка і приклейте до обох сторін головної частини держателя. Також добре в ролі прикраси буде виглядати сонечко. Для його виконання виріжте два кола з жовтою оксамитового паперу. По краях кожного приклейте атласні стрічки. Очки можна вирізати також з паперу, намалювати або придбати в магазині шиття спеціальні «гудзика» для іграшок.
6
Доповніть тримач для паперу, виконаний своїми руками, необхідними декоративними елементами. Для цього знадобляться різні відрізи тканини, стрічки, пір'я, бісер і інша фурнітура.