Як зробити тримач для штор

Тримачі для штор дозволяють швидко перетворити інтер'єр. Перехоплені посередині або трохи нижче фіранки, зроблять приміщення більш затишним. А красиві власники можуть стати неповторним декоративним елементом, який притягує увагу гостей. Особливо приємно господині, якщо вона самостійно зробила прихвати для штор.
Вам знадобиться
  • - комп'ютерні диски (б / у, 2 шт); - атласна стрічка середньої ширини; - фурнітура для обробки; - ножиці; - папір; - маркер; - прозорий клей; - циркуль - олівці або дерев'яні палички.
Інструкція
1
Визначте, якого розміру будуть ваші тримачі для штор. Візьміть комп'ютерний диск, покладіть його на аркуш паперу і обведіть по контуру. До кола по центру вставте циркуль і проведіть коло, що відокремлює зовнішній край макета від решти. Виріжте лекало і прикладіть до диска.
2
Використовуючи перманенту маркер, проведіть необхідну лінію. Просуваючись в ній з центру, виріжте основу майбутнього власника для штор. Процедуру повторіть і з другим диском. У вас повинно вийти два широких кільця.
3
Візьміть приготовлену атласну стрічку. На диск нанесіть краплю прозорого клею.Прикладіть край стрічки і почекайте пару хвилин, щоб елементи міцно схопилися. При цьому розташовувати атлас краще під невеликим нахилом, тому що це полегшить подальшу роботу.
4
Коли клей підсох, почніть обмотувати кільце-основу. Намагайтеся, щоб стрічка лягала рівномірно: так виріб буде виглядати більш акуратно. Найкраще, якщо кожен новий виток буде покривати попередній десь на 1/3. В процесі роботи можете іноді користуватися клеєм - для надійності. Коли кільце буде обмотана повністю, не зупиняйтеся прямо на початку: завершіть роботу, зробивши два додаткових витка. Закріпіть край клеєм і обріжте залишок стрічки. Повторіть процес з другим диском.
5
В принципі, можете вже використовувати виріб за призначенням. Однак щоб зробити тримачі для штор більш оригінальними, використовуйте різні декоративні елементи. Наприклад, можете прикрасити тільки ½ частина вироби (краще нижню), наклеївши на неї вже готові тканинні або паперові квіти. Або повністю декорують прихват, обшив його бісером, паєтками, стразами або стеклярусом.
6
Щоб тримач тримався, використовуйте дерев'яні палички, старі довгі олівці або будь-які інші елементи (наприклад, відмінно підійдуть японські палички для їжі).Їх ви можете також декорувати: обмотати муліне, кольоровими нитками або тонкими стрічками. Або просто покрийте їх лаком / морилкою.