Як зробити дерев'яну ванну

Приймати водні ванни корисно для здоров'я, але робити це в дерев'яній ванні - суцільне задоволення. Багато фірм пропонують виготовлення ванн на замовлення, правда ціна порадує далеко не кожного. Подібне творіння обійдеться в кругленьку суму грошей. Зробити щось аналогічне можна в домашніх умовах і власними руками з підручних матеріалів.
Вам знадобиться
  • - дошки шліфовані листяні;
  • - цвяхи;
  • - силікон;
  • - лак по дереву;
  • - бруски.
Інструкція
1
Якщо у вас не шліфовані дошки, попередньо їх зачистите шліфувальною машиною або звичайною наждачним папером. Шкуркою зачищати дуже довго, тому краще все ж скористайтеся сучасною технікою. Ви можете купити вже відшліфуєтьсяванну модрину. На дотик вона повинна бути абсолютно гладкою і без сучків.
2
Наріжте матеріал необхідного розміру. Пам'ятайте, що дві частини повинні бути менше по ширині, а чотири - трохи більше і однакового розміру. Наприклад: 70х70 і 180х70, розміри підбирайте індивідуально.
3
Якщо у вас широкі дошки, збивати їх між собою не потрібно. Але орієнтуйтеся на те, щоб ви без проблем містилися в виготовлену ванну. Покладіть два дерев'яні бруски на відстані 50 см один від одного і на них прибийте підготовлені дошки - це низ ванни.Потім зафіксуйте цвяхами або саморізами бічні частини, але стежте за тим, щоб цвяхи не стирчали. Забивати їх безпосередньо в дерево. Після цього повинно вийти подобу скриньки, але великого розміру.
4
Візьміть силікон і обробіть їм стикувальні місця дерев'яних дощок. Ви можете цього і не робити, але ванна перший час буде злегка підтікати. Після повного висихання силікону нанесіть лак, почекайте трохи і покрийте ще одним шаром. Модрина - червоне дерево, тому можете не обробляти її морилкою.
5
Через кілька днів можете насолоджуватися купанням в дерев'яній ванні. Але перший раз набирайте воду обережно, якщо вона буде підтікати, вашим сусідам знизу це напевно не сподобається.