Як зробити дерев'яну попільничку

Куріння - брудна звичка, і не тільки по відношенню до вашого здоров'я, шкіри і зубів, але і для вашого будинку. Якщо курити по всьому будинку, всюди буде попіл і пропалені сліди. Краще мати спеціальне місце для попелу, щоб дотримати чистоту будинку і меблів. Зробіть дерев'яну попільничку самостійно, вона буде виглядати краще, ніж дешеві попільнички з магазину.

Для того щоб зробити дерев'яну попільничку, вам знадобиться:


 


- квадратний шматок твердої деревини розмірами 12,5х12,5 см і товщиною 1 см;


- 4 шматки твердої деревини завдовжки 11,5 см, 1 см завтовшки і 1 см шириною;


- клей для деревини;


- наждачний папір;


- протрава для деревини;


- пензлик.


 


1. Нанесіть клей на верхні краю шматка деревини 12,5х12,5 см. Приклейте кожен з 4 шматочків, які утворюють краю попільнички, на кожну з сторін квадратного шматка. Кожен з крайових шматків повинен накладатися на край сусідньої сторони квадратного шматка. Нанесіть невелику кількість клею на кінець кожного шматка деревини, що утворює край, щоб склеїти їх між собою. Залиште на 4 години, щоб клей висох.


2. За допомогою наждачного паперу видаліть надлишки висохлого клею, а також гострі краї попільнички.Відполіруйте деревину, поки вона не стане гладкою.


3. Нанесіть протраву для деревини за допомогою кисті. Наносите протраву рівним шаром, проводячи пензлем туди-сюди. Залиште просохнути і нанесіть ще один шар протрави. Залиште попільничку сушитися на ніч.