Як зробити дерев'яні меблі

Комфорт в сучасній квартирі створюють допоміжні приміщення. У своїй передпокої ви повинні зберігати десятки пар сімейної взуття. Тому вам потрібний зручний місткий шафа. З його допомогою ви заощадите простір, більш того, візуально його збільшите за допомогою дзеркальної дверцята. Дзеркало стане оригінальним декором, якщо ви зробите обрамлення з картинного багета.
Інструкція
1
Розміри шафи для взуття розраховуйте, виходячи з площі передпокою. Наприклад, ви взяли за основу розмір дзеркала: 140 х 50 см, товщина 3 мм для легкості, з огляду на ширину 6 см картинного багета. Приготуйте основу зі звичайної столярної плити, товщина якої - 1,5 см, з двох сторін покритою шпоною. Ображати плиту і отримаєте прямокутник розміром 152 х 62 см. Зробіть розмітку дзеркала. Точно по центру прикладіть дзеркало на лицьову сторону основи. Окресліть контури олівцем. Будьте уважні, тому що якщо ви будете використовувати для кріплення дзеркала силіконову мастику або липку стрічку, то за замовчуванням зрушити дзеркало ви не зможете в разі потреби.
2
По довжині і ширині дзеркала зробіть розмітку картинного багета, подрежьте його, дотримуючись кута 45 градусів.Якщо виявилося, що в профілі багета обрана чверть з лицьового боку, то розмічайте його таким чином, щоб перекривався край дзеркала. Спочатку наклеювати будете дзеркало, а тільки потім багет. Приклейте багет клеєм ПВА. Зафіксуйте струбцинами в декількох точках. Після цього обробіть лицьову поверхню заготовок алкидной ґрунтовкою. Зачекайте, поки висохнуть. Відшліфуйте і покрийте алкидной фарбою. Зашпаклюйте кути багетній рами наждачним папером і пофарбуйте алкидной фарбою.
3
Тепер прикріпіть дзеркало до столярної плиті, використовуючи клейку стрічку або силіконову мастику, яка будете наносити на плиту вертикальними смужками з відстанню між ними 5 см. В процесі дзеркало фіксуйте скотчем.
4
Визначте розміри корпусу шафи і робіть по ним розпилювання фанери (товщина 15 мм). Використовуйте для збірки корпусу дерев'яні дюбелі. Для кріплення полиць приклейте планки розміром 0,5 х1х30,5 см до внутрішніх сторонам шафи. Можете підстрахуватися шурупами або гвоздиками. Дотримуйтеся вимог відстань від планки до планки 21 см, з кутом нахилу 30 градусів. Після цього склейте всі елементи корпусу разом.Промазуйте клеєм дюбеля і сусідні поверхні, а також стикуються торці. Фіксуйте струбцинами.
5
Задню стінку робіть з фанери. Товщина 4 мм, 152 х 152 см. Полиці в кількості 6 штук виріжте з цієї ж фанери за розмірами 31х58,8 см. Ваш шафа навісний, тому перед установкою задньої стінки прикріпіть металеві куточки, призначені для кріплення до внутрішньої сторони бічних стінок. Куточки будуть витримувати повну масу шафи.