Рада 1: Як зробити дерев'яний човен самому

Виживання в екстремальних ситуаціях вимагає певних навичок, і серед них важливим є вміння побудувати для себе укриття і транспорт, в разі непередбаченої або небезпечної ситуації. У цій статті ми розповімо про те, як зробити власними руками дерев'яну човен. Крім того, що ця інформація може виявитися для вас корисною в надзвичайному стані, виготовлення такого човна стане відмінним розвагою для вас і ваших дітей у вільний час.
Інструкція
1
Для виготовлення човна підготуйте інструменти, а також дві дошки довжиною по 3,6 метрів. Ширина кожної дошки повинна становити 50 см, а товщина - 20 см. Візьміть дві допоміжних планки і розмістіть їх в такому положенні, щоб утримувати бруси для побудови човна - одна планка повинна розміщуватися трохи вище, а друга - трохи нижче.
2
Для носового скрепа човна випиляйте шматок бруса, а потім випиляти кормову планку, довжина якої повинна скласти 60 см. Ширина планки для корми становить 25 см.
3
Кінці встановлених на каркасі дощок зведіть на носі майбутньої човна і закріпіть на брусі, Випиляні для носового скрепа, за допомогою гвинтів.Протилежні кінці дощок, які виявляться на кормі, пригвинтите до планки корми.
4
Поверх кормової планки прикріпіть гвинтами дерев'яне сидіння. Таким чином, у вас вийшла основа для човна без дна. Для установки дна переверніть човен догори дном і прикріпіть до неї дошки потрібної довжини і ширини, заповнивши порожній простір дна.
5
Потім візьміть клоччя і, використовуючи тупе долото і киянку, щільно забийте клоччям усі щілини човна. Після заповнення щілин клоччям просмолити стики дощок. Зсередини човна на невеликій відстані від її дна закріпіть планки, які стануть основами майбутніх сидінь.
6
Поверх планок встановіть дошки для сидінь і затягніть, повернувши їх. В останню чергу закріпіть на бічних сторонах човна кочета для весел.