Рада 1: Як зробити дерев'яний щит

Виготовлення костюмів і тематичного реквізиту є невід'ємною частиною життя людей, що зв'язали своє життя з рольовими іграми. Дуже часто в таких іграх потрібно гарний щит як обов'язковий елемент амуніції.
Інструкція
1
Візьміть аркуш фанери і намалюйте на ньому силует майбутнього щита - надайте йому бажану форму. Якщо ви робите круглий щит, То вбийте в фанеру цвях і прив'яжіть до нього мотузку з олівцем на кінці, з їх допомогою ви зможете накреслити рівне коло. Випиляєте заготівлю за допомогою лобзика або пили. Не забудьте виконати в середині щита отвір, в яке вільно буде проходити ваш кулак.
2
для щита виготовте рукоять і дві тримають планки. Прикріпіть їх до виворітного стороні щита. Використовуйте для цього цвяхи з діаметром капелюшка не менше 6 мм і з діаметром стрижня не менше 3,5 мм. Якщо цвях буде стирчати з зворотному боці, відкусите кінчик кусачками.
3
оклейте щит шкірою, мішковиною або лляною тканиною. Якщо ви обклеювати щит шкірою, то використовуйте риб'ячий клей, якщо тканиною, то клей ПВА. При обклеюванні тканиною краще зробити кілька шарів. Просочіть тканину клеєм, оклейте щит. Просвердлите отвори для умбоном.
4
Виготовте умбоном. Його зазвичай вибивають з сталевої заготовки тощиной не менше 1,5 мм.
5
За допомогою шкіри, смужок металу і цвяхів обейте край щита. Вибирайте дрібні гвоздики, які не будуть проходити крізь фанеру. За допомогою двох болтів закріпіть на щите умбоном і рукоять. Рукоять обмотайте смужками шкіри, щоб вона не натирала руку при використанні щита. Якщо ви обклеювали щит шкірою, то просвердлите по всьому периметру отвору за допомогою тонкого свердла і прошийте шкіру лляної або капроновою ниткою.
6
Провощите шкіряну обкладання. На місця стиків поставте металеві обкладки, прикріпивши їх за допомогою цвяхів або заклепок.
7
За допомогою фарб і морилки нанесіть на щит потрібні малюнки. Прикрасьте щит металевими декоративними елементами. При необхідності приробити шкіряний ремінь для зручності при перенесенні. Натріть поверхню воскової свічкою і нагрійте над вогнем. Щит готовий.