Як зробити дерев'яну стелю

Будівництво власного будинку - відповідальний процес, в якому слід враховувати різні чинники, що впливають на міцність і функціональність несучих конструкцій. Особливо це стосується двоповерхових будинків, в яких велике навантаження приймають на себе міжповерхові перекриття. Найкраще, коли ці перекриття являють собою дерев'яні балки з дощатим настилом і підшивання дерев'яною стелею. Про те, як зробити такий стеля, Ви дізнаєтеся з цієї статті.
Інструкція
1
Почніть установку підшивання дерев'яного стелі з укладання лагів на балки - візьміть ті ж лаги, які використовуються для укладання підлоги. Товщина кожної дошки не повинна бути менше 1/20 відстані між опорами.
2
Уклавши лаги, займіться шумоізоляцією. Для цього покладіть між балками шар шумопоглинального матеріалу - толь, пергамін або будь-який інший утеплювач.
3
Заготовте деревоволокнисті плити або гіпсокартон, оздоблювальну дошку або штукатурку для оздоблення стелі. Тип обробки залежить тільки від планованого інтер'єру будинку. Крім того, ряд особливостей варто враховувати, встановлюючи підшивання стелі у ванних кімнатах і туалетах - вони повинні включати в себе хороший гідроізоляційний шар. Настил повинен герметично примикати до стін.
4
Якщо через перекриття проходить димохід, приділіть увагу пожежної безпеки. Розташовуйте всі елементи дерев'яних перекриттів не ближче ніж за 30-35 см до джерела диму. Заповніть вогнетривкі і вогнетривким матеріалом прорізи в перекриттях навколо димаря.
5
Дерев'яний будинок через деякий час може дати усадку, і це теж потрібно враховувати при настилі дерев'яних стель. Не робіть з'єднання димової труби і перекриттів занадто жорстким, інакше труба може згодом зруйнуватися.
6
Перекриття ви можете зміцнити для надійності опорними стовпами.