Як зробити дерев'яну підлогу в гараж

При бажанні в гаражі можна зробити не тільки бетонний, але і дерев'яний підлога. При цьому необхідно дотримуватися певну технологію укладання, при якій дерево буде служити досить довго, і автомобіль, який, як правило, важить досить багато, буде мати надійну опору.
Вам знадобиться
  • - лаги;
  • - цегла;
  • - плахи;
  • - пісок;
  • - гравій;
  • - протигрибковий антисептик;
  • - суміш для гідроізоляції;
  • - оліфа;
  • - фарба.
Інструкція
1
дерев'яний підлога в гаражі можна зробити двома способами. Перший - це постелити плахи як напідлогаьного покриття на вже наявний бетонний підлога. І другий варіант - зробити підлога підлоганістю з дерева.
2
Якщо в гаражі вже є бетонну основу підлогаа, постеліть на нього товсті плахи. Обробіть їх антисептиком, прооліфьте і пофарбуйте.
3
При облаштуванні дерев'яного підлогаа у знову відбудованому гаражі, Який зовсім не має підлогаа, всю поверхню ретельно розрівняйте, отсипьте шар піщано-гравійної подушки, пролийте водою і утрамбуйте. На мокрому підставі гравій ляже більш щільно.
4
Встановіть товсті лаги. Щоб лаги встали ідеально рівно, під них постеліть товсті дошки, за допомогою яких ви проведете вирівнювання лаг за рівнем.
5
Всі дерев'яні конструкції обробіть складом, призначеним для гідроізоляції конструкцій, схильних до гниття і намокання.
6
Замість дерев'яної основи ви можете испідлогаьзовать бетонні стовпи або червона цегла. Складіть з нього стовпи на відстані 80 см між рядами і 30 см між стовпами. На викладене підставу ви будете стелити плахи.
7
Заміряйте необхідну довжину плах, відріжте їх по потрібному розміру. Товщина пиломатеріалу повинна бути не менше 50-60 мм. стеліть в гаражі тільки добре висушені плахи, попередньо обробіть їх протигрибковим антисептиком. Низ промажьте гідроізолюючої сумішшю.
8
Плахи стелите по руху автомобіля, лаги - поперек. Такий спосіб більш надійний, підлога служитиме значно довше.
9
При облаштуванні оглядової ями зробіть навколо неї підставу з товстих колод або поставте по всьому периметру цегляні стійки. Верх оглядової ями закрийте дерев'яною кришкою.
10
Захищати від вологи потрібно не тільки дерев'яні конструкції, які будуть безпосередньо контактувати з піщано-гравійної подушкою, а й весь підлога. Ретельно просочіть плахи оліфою і пофарбуйте на кілька раз.