Рада 1: Як зробити дерев'яний ніж

Найчастіше ножі роблять з металу - це факт. Однак зустрічаються і ножі з інших матеріалів. Наприклад, з дерева. Вони мають своє особливе призначення. Зробити дерев'яний ніж своїми руками допоможуть нижченаведені рекомендації. дерев'яні ножі використовують для різних цілей. Це і недорогий столовий прилад, і похідний ніж, і ніж для дитячої творчості.
Інструкція
1
Ніж можна виготовити, вирізавши окремі деталі з листа фанери середньої товщини. Для цього попередньо з паперу зробіть трафарети частин ножа: одна деталь для клинка і дві деталі для рукоятки. Потім прикладіть трафарет до фанери, обведіть і виріжте деталі ножа. Для кріплень зробіть маленькі отвори на початку клинка і з обох кінців деталей рукоятки. Всі деталі скріплюються металевими штифтами або будь-якими підручними матеріалами.
2
Ще один варіант виготовлення ножа з дерева - ніж-балісонг з дерев'яних паличок від морозива. Балісонг - це ніж-метелик, складаний ніж з клинком, який ховається в складеному положенні в рукояті, утвореної двома поздовжніми половинками. При відкриванні ці половинки здійснюють оборот на 180 ° в протилежні від клинка напрямки, оголюючи при цьому клинок і утворюючи рукоять.
3
Знадобляться 4 тонкі палички від морозива, 1 широка паличка від морозива, кілька дерев'яних зубочисток для з'єднання деталей. Перш за все зробіть креслення ножа. Далі за кресленням обріжте зайві частини паличок від морозива.
4
Потім просвердлите в відповідних місцях на готових деталях ножа дірочки приблизно по 2 мм - це отвори для кріплення рукоятки, з'єднання її з лезом і для засувки. Після цього зберіть ніж, використовуючи зубочистки.
5
Вони повинні нещільно входити в отвори, оскільки потім будуть укріплені клеєм. Насаджуємо маленьку паличку від морозива на зубочистки. Це лезо ножа, воно повинно легко ковзати. Далі з'єднуємо всі деталі і заклеює зубочистки. Ніж готовий, можна приступати до ігор.