Як зробити дерев'яні підлогу

З усіх матеріалів, які використовують для створення статі, дерево виділяється не тільки екологічністю, а й особливою любов'ю, яку до нього живить більшість будівельників. Як зробити дерев'яну підлогу самостійно, і без великих витрат ви дізнаєтеся з цієї статті.
Інструкція
1
Якщо підлогу ставиться на бетонну стяжку, то спочатку на неї рівномірно настилають шар звукоізолюючого матеріалу, це робиться з метою уникнення можливих ударного шуму (гучного тупоту). Потім монтують дерев'яні лаги на відстані в 50 см один від одного. Іноді лаги ставлять на стовпчики з цегли. В цьому випадку, стовпчики спочатку вирівнюють за будівельним рівнем, потім стелять 2 шари руберойду і поверх нього шар звукоізоляції. Далі ставляться самі лаги. За суцільному бетонною основою використовую лаги товщиною 25 см і шириною 10 см, оброблені антисептиком.
2
В інших випадках, лаги встановлюють на пісочну підсипку, попередньо підстеливши під них стрічкову деревну плиту. У разі провисання лаги просто вирівнюють підсипку, додавши порцію піску.
3
Напрямок лаг в звичайних житлових кімнатах не принципово. Але в коридорах і в будь-яких інших прохідних місцях лаги стелять перпендикулярно напрямку руху.
4
Статеві необрізні дошки до лагам кріпляться за допомогою цвяхів, пробиваючи їх наскрізь, шпунтовані - цвяхами безпосередньо
5
Є цікавий спосіб укладання дощок на лаги в два шари. Цей спосіб покликаний заощадити гроші на покупку дорогих шпунтованих дощок, використовуючи замість них звичайні обрізні товщиною 10-15 см. (Вони в 4 рази дешевше) і необрізні (ціна ще на 10% менше).
6
На нижній шар підуть необрізні дошки. Їх можна укладати на лаги нещільно, а з прорізами. Обов'язково перевіряється горизонтальність шару, що укладається за допомогою нівеліра або рівня. Якщо дошки лежать не дуже рівно, то під них підкладають планки потрібної товщини. Коли горизонтальність вивірена, дошки прибивають.
7
Верхній шар з обрізних дощок кладеться поперек попереднього шару. Щоб вирівняти дошки по ширині, використовуйте дискову пилу. Коли вирівняєте і цей шар, забагатієте цвяхами обидва шару.
8
Перевага такого способу в тому, що подвійний шар надає половому покриттю велику жорсткість. По суті, виходить поміст. Зверху на дошки настилається ДВП і декоративне покриття на ваш розсуд.