Рада 1: Як зробити дерев'яні ложки

Якщо ви хочете своїми руками майструвати дерев'яні ложки, То для початку вам доведеться навчитися бити байдики. Справа в тому, що на Русі цим терміном називалося тесанням сокирою заготовок для дерев'яних ложок. Заняття це настільки просте, що його назва стала символом неробства і дозвільного проведення часу.
Вам знадобиться
  • Дерев'яні чурбачки, стамески, ніж, наждачний папір, оліфа (лляне масло)
Інструкція
1
Отже, приступимо до заготівлі байдики. Напиляєте кілька чурбачков довжиною 25 см і діаметром до 10 см. Ідеальний матеріал - береза, але згодиться і будь-плодове дерево з твердою деревиною.
2
Розколіть чурбачок навпіл. Акуратно обтешіте його, щоб вийшло напівкругле потовщення з одного боку і звужується ручка - з іншого. Цей грубуватий образ ложки і є байдики. Готувати байдики було прийнято восени, а довгими зимовими вечорами з них вже без поспіху майстрували красиві ложки.
3
Ножем підрівняйте форму так, щоб вона стала витонченою і знайшла плавність ліній. При роботі ножем намагайтеся направляти руху від себе.
4
Поглиблення в ложці зробіть за допомогою напівкруглої стамески. Вибирайте деревину від краю до центру.Пам'ятайте про техніку безпеки. При випадковому сході з заготовки стамеска повинна піти в сторону, а не на вас.
5
Періодично тримайте ложку до рота, щоб зрозуміти, наскільки зручною вона виходить. Подрезайте заготовку в тих місцях, де потрібно. Занадто глибоко різати немає необхідності.
6
Якщо байдики була попередньо добре підсушити, то виготовлену ложку можна відшліфувати наждачним папером. Але свіжа деревина набагато легше ріжеться.
7
остаточна обробка ложки включає просочення оліфою або ж лляною олією. Це рекомендується зробити після остаточного висихання деревини. Якщо ви впевнені в своєму художньому смаку, то можете також розписати готову дерев'яну ложку, що додасть їй абсолютно закінчений вигляд.