Як зробити дерев'яні іграшки

У сучасних магазинах можна знайти практично будь-яку іграшку, від традиційних конструкторів до радіокерованих вертольотів. Але цінність іграшок, зроблених своїми руками, не йде ні в яке порівняння з фабричними.
Інструкція
1
Підготуйте необхідні матеріали та інструменти. Перш за все придбайте в будівельному магазині дерев'яні дощечки різних розмірів. Також подбайте про наявність пилки, рубанка, молотка, маленьких цвяхів, наждачного паперу і інших необхідних інструментів.
2
Ви можете імпровізувати, але краще всього заздалегідь намалювати ескіз майбутньої іграшки. У ньому слід вказати точні розміри деталей.
3
Продумуйте послідовність роботи і методи скріплення деталей між собою.
4
Найпростіше зробити дерев'яні іграшки з прямокутних дощечок. Для цього не обов'язково випилювати складні деталі лобзиком. Досить відрізати кілька дощечок потрібної довжини і створити з них виріб. Наприклад, спробуйте зробити літак. Підготуйте верхнє крило (5,0 * 25,0 * 1,5 см), нижнє крило (5,0 * 16,0 * 1,0 см), кермо і фюзеляж (5,0 * 31,0 * 1,5 см). З цією метою нанесіть на дощечки розмітку і по лініях обріжте їх.Якщо необхідно, обстругати зайве і обробіть наждачним папером. Отримані деталі зберіть, щоб вийшов літак. При цьому дотримуйтесь симетрію. Деталі слід скріпити гвоздиками. Забивати їх акуратно, вони не повинні викривлятися або виходити збоку або зі зворотного боку деталі.
5
На наступному етапі спробуйте зробити більш складні дерев'яні іграшки. Хорошим прикладом є вітрильник. Для його виготовлення потрібні дві основні деталі - загострений з обох кінців корпус (11,0 * 26,0 * 1,5 см) і рейка для щогли. Додатково підготуйте шматок тканини для вітрила і прапора. Ображати по розмітці і обробіть корпус парусника, добре обточити рейку. Тепер виконайте за допомогою шила отвір в корпусі і вставте в нього щоглу. Виріжте з тканини вітрило і прапорець - закріпіть за допомогою клею.
6
Більш складні іграшки можна наділити колесами. Виготовити їх дуже просто. Для цього візьміть брусок циліндричної форми і відпиляти від нього деталі товщиною близько 1,5 см. Це і будуть колеса. Кріпляться вони до корпусу різних іграшок на гвоздики.