Як зробити дерева в макеті

Мистецтво діорами - військового моделювання і відтворення в зменшеному масштабі картини бойових дій, продуманої аж до дрібниць - це захоплююче, складна і витратна хобі, яке, тим не менш, народжує видовищні картини, захоплюють як власника і творця, так і інших людей. У діорамі для відповідності реальності важливі не тільки фігурки солдатів і бойової техніки, а й навколишнє середовище - ліс, поле, рельєф, річка або водоспад, і звичайно, дерева і чагарники. Про те, як робити дерева в макетах, ви дізнаєтеся з нашої статті.
Інструкція
1
Для того щоб виготовити власними руками макет берези в масштабі 72 підготуйте ряд інструментів: канцелярський ніж, плоску жорстку кисть, тонкий шпатель і ручну міні-дриль.
2
Також вам буде потрібно малярський скотч, суперклей, шпаклівка для плитки, березова гілочка невеликого розміру, висушений мох, зелена присипка, що нагадує листя дерева (її можна зробити з подрібненою пофарбованої паперу або чайної заварки), чорна і біла фарба для моделей, болотно-зелена фарба , а також матовий лак.
3
Загострити ножем кінчик березової гілки. Обмотайте гілочку малярським скотчем в декілька шарів.В основі майбутнього ствола намотайте більше шарів скотча, щоб зробити потовщення.
4
Затіркою для плитки, розведеною у білій фарбі, обробіть гілочку, обмотану скотчем, за допомогою шпателя або кисті. Затирка повинна бути розлучена рівномірно, щоб фактуру стовбура не псували грудочки. Дочекайтеся висихання поверхні майбутньої берези.
5
Умочіть в чорну фарбу тонку кисть і нанесіть чорні цяточки на стовбур берези. Зелену фарбу розведіть і злегка пофарбуйте підставу дерева.
6
Як гілок берези використовуйте гілочки моху, які потрібно пофарбувати чорною фарбою. Найбільш гіллясту частина гілочки покрийте лаком, а потім обсипте сумішшю, що імітує дрібну листя дерева.
7
Заготовте таким способом цілий набір гілочок. Для їх установки ручної міні-дрилем просвердлите в стовбурі отвори під гілки, направляючи свердло під кутом зверху вниз. Верхні гілки будуть, на відміну від нижніх і середніх, кріпитися строго перпендикулярно стовбуру.
8
На кінчик підготовленої гілки капніть трохи клею і помістіть її в підготовлений отвір. Так само поступите з іншими гілками, утримуючи кожну з них пальцями в потрібному положенні, поки клей не висохне.
9
Таким чином, у вас вийшла реалістична береза ​​в масштабі 72. Грунтуючись на цьому методі, ви зможете зробити будь-листяних дерев.