Як зробити дерево щастя

У всі часи подарунки і сувеніри, зроблені своїми руками, були у великій пошані як серед майстрів, так і серед обдаровуваних. На будь-яке свято відмінним подарунком стане дерево щастя, яке можна зробити з найрізноманітніших підручних матеріалів.
Інструкція
1
Щоб зробити дерево щастя, необхідно знати з яких основних елементів воно складається. Це основа у формі кулі (або серця, квітки, куба), стовбур і підстава з горщика.
2
Підготуйте всі необхідні матеріали та інструменти для виготовлення дерева топіарія. Вам знадобляться основа для дерева, декоративні матеріали для її обробки, прикраси стовбура і горщика, квітковий горщик, стовбур, клей, ножиці, матеріали для кріплення стовбура дерева в горщику. Залежно від складності роботи можуть стати в нагоді і інші речі.
3
Почніть робити дерево щастя з його основи. Візьміть форму, яку ви будете обклеювати декоративними елементами і зробіть в ній отвір для стовбура. Форма повинна бути легкою, але міцною. Ідеально для виготовлення топиарий підійде пластмасовий або пінопластовий куля.
4
Приклейте до основи декоративне оздоблення.Приєднуйте всі матеріали максимально акуратно, заповнюючи всю поверхню форми. Щоб не було просвітів між оздоблювальними матеріалами дерева щастя, можна пофарбувати форму в потрібний колір. Щоб зробити основу дерева щастя красивою, можна використовувати зерна кави, квіти з гофрованого паперу, шматочки органзи. Для прикраси обклеєній форми застосовуйте намистини, пір'я, невеликі квіточки, листочки. Матеріали для обробки дерева щастя топіарія можуть бути самими різними. Головне, при виборі приділяйте увагу їх сполучуваності, легкості і простоті кріплення.
5
Підготуйте ствол для топіарія. Ідеально для нього підійде вигнута товста гілка дерева. Можливе використання декількох стовбурів. Обробіть ствол відповідно до вашої задумкою. Гілки можна очистити від кори, зашкуріть і пофарбувати, обтягнути органзой, сизалем або атласними стрічками. Замість гілок можна використовувати пластикову трубку або тубу з міцного картону, однак прямий стовбур дерева щастя виходить не надто оригінальним.
6
Вставте акуратно стовбур в основу топіарія, зроблену раніше. Для міцності конструкції попередньо змастіть місце кріплення суперклеєм.
7
Щоб зробити дерево щастя, приготуйте квітковий горщик. Врахуйте, що він і його вміст має бути важче конструкції дерева, щоб воно не падало. Кріпиться топиарий в горщику розчином цементу, алебастром, монтажною піною або гіпсом. Кріплення дерева щастя можна зробити в домашніх умови своїми руками також зі шматка пластиліну. Заповніть від третини до половини горщика обраної вами масою і встановіть конструкцію.
8
Коли кріпильна маса в горщику підсохне, приступайте до декорування горщика. Його можна пофарбувати, прикрасити різними декоративними елементами, обернути організуй, обв'язати стрічкою. Не забудьте заповнити поверхню кріпильної маси в горщику дерева щастя. Для цього використовуйте мох, сизаль, вату, шматочки органзи і т.п.
9
Зробити дерево щастя своїми руками в домашніх умовах досить просто. Не забувайте при його виготовленні враховувати смаки тієї людини, якій воно адресоване, тематику свята, оздоблення приміщення, в якому воно буде стояти. Проявіть фантазію, і тоді напевно у вас вийде чудовий топиарий.