Як зробити дерево з цукерок

Будь-який захід, як для дорослих, так і для дітей, можна обіграти різними сюрпризних моментами. Жодне свято не обходиться без цукерок. Але одна справа, коли солодощі запропоновані в традиційному варіанті і зовсім по-іншому виглядають ласощі у вигляді оригінально виготовлених «цукерокних дерев ». Можна зробити дерево з цукерок, Наприклад, у вигляді ялинки.
Вам знадобиться
  • пластикова пляшка, скотч, пакувальна стрічка, степлер, ножиці, цукерки
Інструкція
1
Щоб зробити дерево з цукерок великого розміру, буде потрібно велика пластикова пляшка на 1 літр. можна виготовити цукерокву ялинку поменше, і для цієї мети підійде пляшка на 0,5 літра. В ідеалі, бажано знайти пляшку в вигляді конуса. Цукерки повинні бути в обгортках, причому солодощі можуть бути як поодинокі, так і в різноманітних пакетиках. Пластикову пляшку бажано залишити повної, так як це додасть дереву стійкість.
2
Візьміть приготовані цукероки і розкладіть їх в тому порядку, в якому вони повинні розташовуватися. Можна зробити яруси по квітам обгорток (синій, червоний, жовтий і т.д.) або розташувати цукероки хаотично.
3
Для визначення приблизної довжини обмотайте по спіралі пакувальну стрічку так, щоб кожний наступний виток знаходився від попереднього на відстані приблизно 5 см. Відріжте отриманий фрагмент, але з запасом в 30-50 см. Це робиться на випадок, якщо відстань між витками місцями вийдуть менше.
4
Потім по черзі беріть солодощі і кріпите їх за край фантика по всій довжині стрічки через 1-2 см за допомогою степлера. В результаті вийде довгий ланцюжок з цукерок.
5
Тепер один край стрічки з цукероками закріпіть скотчем внизу пляшки (цукероки повинні звисати вниз) і обережно притримуючи весь ланцюжок, обертайте її навколо пляшки з одночасним приклеюванням скотчем по всій довжині. Продовжуйте виконувати спіральні витки до самого верху, на якому закріпіть край смачною гірлянди. У підсумку вийде ялинка, гілки якої складаються з цукерок.
6
Верхівку прикрасьте пакувальної стрічкою у вигляді банта і, звисаючих серпантинів, які виконуються різким рухом леза ножиць уздовж стрічки. Також можете придумати додаткові прикраси: зірочки, квіточки, намиста, цукерокти і т.д.
7
Щоб зробити дерево з цукерок, Буде потрібно якийсь час, але результат перевершить всі очікування. Незвичайне смачне дерево здивує будь-якого любителя солодощів.