Як зробити дерево з кавових зерен

Топиарий - дерево щастя. Вважається, що воно приносить удачу і благополуччя своїм власникам, а якщо виготовити його з кавових зерен, то в вашому домі буде завжди відчуватися прекрасний аромат цього чудового напою.

кавовий топиарийЩоб зробити саморобку, вам буде потрібно:
- обсмажені кавові зерна;
- пінопластовий кульку;
- клейовий пістолет;
- дерев'яна шпажка для шашлику;
- атласні стрічки;
- квіткове кашпо;
- гіпс або алебастр.

Роботу почніть з виготовлення крони дерева. Пінопластовий кульку, діаметр якого повинен бути приблизно дорівнює величині кашпо, обклейте кавовими зернами. Наносите по крапельці гарячого клею на кожне зернятко і наклеюйте їх близько один до одного. Перший шар прикрепляйте полосочкой до поверхні кульки, а опуклою стороною зернятка назовні. Щоб крона виглядала ефектніше, майстрині рекомендують зробити 2 шари. Для другого - наносите клей на опуклу сторону кавових зерен і наклеюйте їх між елементами першого. Таким чином, поверхня крони буде рівною і не буде видно основи.

Далі приступайте до виготовлення стовбура дерева. До одного з країв дерев'яної шпажки прикріпіть зріз атласною стрічки і обмотайте паличку, розташовуючи витки якомога ближче один до одного або внахлест.Зайве відріжте і зафіксуйте. На один з кінців палички нанесіть клей і вставте його в крону. Дерево відкладіть, щоб клей висох.

Підготуйте підставу для топіарія. На дно квіткового кашпо насипте гравій (або інші дрібні камені). Гіпс розведіть водою до консистенції рідкого тесту. Налийте частину маси в горщик, поставте дерево і вилийте залишився гіпс. Залиште на добу, щоб маса повністю застигла.

Після цього задекоріруйте кашпо і його поверхню. Нанесіть трохи клею, покладіть кілька кавових зерен. Квітковий горщик можна прикрасити гілочками, сухоцвітом і паличками кориці. На стовбурі зав'яжіть бантик з органзи, репсовою або атласною стрічки.

Дерево-серце з кавиТопіарії можуть бути не тільки круглої форми, але і абсолютно будь-який інший, наприклад у вигляді сердечка. Для його виготовлення потрібні ті ж матеріали, що і для кавового топіарія, але оскільки крона буде іншої форми, в якості основи візьміть НЕ пінопластовий кульку, а щільний картон. Крім того, вам знадобиться гуаш коричневого кольору.

Виріжте з картону однакових 2 серця. Виготовте стовбур дерева, обмотавши дерев'яну шпажку атласною стрічкою.Розмістіть цю деталь між заготовками для крони і склейте їх між собою. Серце пофарбуйте з обох сторін коричневою фарбою.

Після того як висохне клей і фарба, продовжите виготовлення крони. Нанесіть на кожне зернятко по крапельці клею і притисніть їх до картонного серця. Розташовуйте їх спочатку по зовнішньому контуру деталі, поступово закриваючи весь простір. Таким чином зробіть 2 шари з зерен.

Розведіть гіпс водою, наповніть їм квітковий горщик і поставте кавове деревце. Дайте масі висохнути і задекоріруйте саморобку за вашим бажанням.