Як зробити депіляцію в домашніх умовах

Епіляція (депіляція) в усі часи була актуальна серед жінок. Уже багато століть назад представниці прекрасної статі позбувалися рослинності на тілі за допомогою цукру, вогню (так-так, у деяких народів волосся на тілі просто обпалюють), дерев'яних пінцетів, ниток з хитромудро зав'язаними вузликами і інших пристосувань. Сьогодні в розпорядженні жінок більш досконалі способи видалення волосся.
Інструкція
1
Віск: Видалити волосся на тілі можна за допомогою воску. Це легко зробити в домашніх умовах. Придбайте в магазині спеціальну суміш для депіляції, уважно ознайомтеся з інструкцією і дійте. Вибираючи віск, орієнтуйтеся на свій тип волосяного покриву. Деякі засоби призначені для видалення товстих грубих волосся, інші ж - для тонкого гармата (наприклад такого, як над верхньою губою у більшості жінок). Мінуси способу - можлива поява врослого волосся через деякий час після епіляції.
2
Електричний епілятор: Існують спеціальні прилади для видалення небажаної рослинності на ногах і тілі. Вони називаються електроепилятори. За допомогою безлічі щипчиков, розташованих на голівці приладу, волосся видаляються з коренем і виростають знову лише через кілька тижнів.Мінуси способу - хворобливість процедури.
3
Крем-депілятор: У продажу також є засоби для домашньої епіляції, звані кремам-депиляторами. Вони складаються зі спеціальних хімічних речовин, що руйнують структуру волосся. Після нанесення крему на волосяний покрив після закінчення декількох хвилин розчинені засобом волосся просто зникають. Мінуси способу - недовговічність результату і специфічний запах інгредієнтів кошти.