Як зробити гроші за день в 2018 році

У житті бувають ситуації, коли потрібна певна грошова сума, але у вас ні копійки в кишені, не вистачає навіть на покупку самого необхідного. Не біда! Існує чимало способів отримання грошей за один день. Заробіть їх.
Інструкція
1
Якщо ви домашня людина, не маєте досвіду роботи, але володієте деякими корисними навичками, то спробуйте стати фрілансером на добу. Фрілансер - це людина, що працює на себе. У мережі існує багато бірж, де такі люди можуть заробити. Може бути ви вмієте писати статті, придумувати слогани, малювати, робити щось творче? У цьому випадку без грошей не залишитеся.
2
Якщо ви не подружилися з комп'ютером і не бажаєте це робити, то вирушайте на найближчу розвантажувальну базу. Попросіть роботу на день і працюйте весь день. Заробити невелику суму вам вдасться.
3
Станьте промоутером. Це людина, яка рекламує товар або послугу. Газети просто розриваються від подібних оголошень. Зателефонуйте і прийдіть в офіс компанії, постійте на вулицях міста, в магазинах, торгових центрах і роздати листівки. Якщо встати вранці і знайти роботу промоутером, то до вечора можна заробити нелохіе гроші.
4
Улаштуйтеся розклеювачем оголошень. Такі люди потрібні завжди, варто тільки зателефонувати в організацію, як вам дадуть паперову стопку з рекламою, а після відправлять в який-небудь район міста. Оплата зазвичай відрядна. Скільки розклеїли, стільки і отримаєте. При особливому бажанні теж можна зірвати непоганий куш.
5
Робота кур'єром, водієм або експедитором теж не вимагає довгого працевлаштування. Якщо у вас є автомобільне засіб, то це в рази збільшить шанси на працевлаштування.
6
Якщо всі вищеописані способи вам не допомагають, а в кишені завалялося сто рублів, то випробуйте удачу. Купуйте лотерейний квиток і, можливо, удача посміхнеться вам!