Як зробити гроші з повітря

робити гроші з повітря - стійкий вираз, що означає реалізацію ідеї, яка до цього була або не видно, або нездійсненна. Простіше кажучи, робити гроші з повітря значить бачити те, що інші не бачать. І в цьому немає нічого складного - досить знати трохи більше, ніж інші, і вміти аналітично мислити.
Інструкція
1
Широкий кругозір - перша необхідна річ. Недостатньо знати, що відбувається в тут і зараз у вашій країні, місті або селищі, необхідно знати про досвід інших людей. Постійно розширюйте свій кругозір, шукайте нові ідеї і намагайтеся акумулювати їх, виходячи зі знайденої інформації. Вашим помічником у цьому стане Інтернет - щодня в світі реалізуються десятки і сотні успішних стартапів, головна ваша задача - знайти їх.
2
Мислите аналітично. Не зупиняйтеся на тому, що ви просто знайшли інформацію, змінюйте і адаптуйте її, вмійте перевести одну і ту ж ситуацію на мови кількох наук. Наприклад, спробуйте пояснити законами економіки успішність в суспільства - чим менше потрібного товару, тим вище його вартість.
3
Шукайте можливості поза того простору, в якому ви зараз існуєте.Пам'ятайте про те, що світ не закінчується в тому місті, в якому ви живете, і ідеї, які вже втілені тут, цілком можуть бути реалізовані там, де цього немає.