Рада 1: Як зробити гроші з нічого в 2018 році

Як часто можна почути від знайомих: "Чому у мене цілих дві вищі освіти, а грошей так мало?" Справді, здавалося б, ми робимо так багато для свого майбутнього, але результату все немає і немає.
Інструкція
1
Освіта відомого американського мільйонера Рокфеллера полягала лише в закінченні бухгалтерських курсів, однак йому вдалося досягти успіху, зробити гроші фактично з нічого, з нуля. У цьому йому допомогла майже маніакальна пристрасть все економити і підраховувати) вельми важлива для бухгалтера, втім) і ініціативність. Так що нерідко для появи грошей важливіше може бути не ваше освіту, а ваш образ мислення, ваші звички і характер.
2
З радянських часів у нас живе стереотип, що робити гроші, тим більше з нічого, тобто, не докладаючи особливих зусиль - аморально. Цей живе в підкірці підхід гальмує зростання нашого добробуту набагато сильніше, ніж ми думаємо. Якщо хочете зробити гроші, то першим ділом позбудьтеся від нього, в усякому разі, почніть працювати над собою в цьому напрямку. Немає нічого поганого в тому, щоб бути багатим. Мати багато - не означає оббирати інших. Гроші - це не страхи і самотність, а поява нових можливостей.Приблизно таку "мантру" варто час від часу повторювати про себе, щоб звільнитися від стереотипу про "багатих негідників".
3
Вам адже потрібні гроші не просто так, а для чого-небудь. Напевно ви мрієте про новий дім, подорожі, добру освіту для дітей. Сформулюйте цю мрію, нехай вона буде жити хоча б на папері. По дорозі з роботи купите кілька глянцевих журналів "на тему" вашої мрії, тобто, якщо ви мрієте про будинок, то нехай це буде щось про інтер'єр. Будинки знайдіть в журналах ті картинки, які вам подобаються, виріжте їх, зробіть щось на зразок колажу. Можливо, такі дитячі забави здадуться дурнуватими, але вони дуже мотивують. Нарешті ви побачите своїми очима те, до чого прагнете. Повісьте колаж в будь-який зручний для вас місце, наприклад, над комп'ютером. Важливо, щоб ви бачили його якомога частіше.
4
Самих по собі способів зробити гроші з нічого безліч, все залежить від того, що ви вмієте, що вам цікаво. Іноді здавалося б примітивна бізнес-ідея може принести запаморочливий успіх. Легко робити гроші на те, що потрібно постійно, наприклад, на будь-яких побутових послугах.Наприклад, відкрити крихітну перукарню на пару крісел тому, хто завжди мріяв бути стилістом, зовсім не затратно. Хтозна, може бути, вас чекає успіх на цьому терені, і через деякий час до вас вишикуються черги? І це не буде для вас важким або обтяжливим, адже ви будете займатися улюбленою справою.
5
Робити гроші можна і з того, що у вас є. Ціни на нерухомість зростають в Москві з кожним роком. Чималій кількості людей в усьому світі вдалося заробити на перепродажі нерухомості. Детально про це можна прочитати в книзі Р. Кийосаки "Багатий тато, бідний тато".
6
Незважаючи на що збереглося з 90-х років упередження до вкладення грошей в цінні папери, набагато більшу кількість людей, ніж ми думаємо, заробляло і заробляє на вигідних вкладень в акції. Звичайно, новачкові цим займатися не варто: акції - речі ризикована, і правильно інвестувати зможе тільки фінансово грамотна людина. Однак всьому можна навчитися, прочитавши відповідні книги. Крім того, можна найняти кваліфікованого інвестиційного керуючого, який за невеликий відсоток буде займатися вкладеннями за вас.Не варто думати, що для вкладень в акції необхідно мати великий капітал, багато людей починали з мінімальних сум.